Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Definitely Sneaky But Not Sneaky

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Kesinlikle Sinsi Sinsi Ama arcade unsurları ile aksiyon bir üst gizli oyun Değildir. Küçük ama zor seviyeleri anında hızlı tempolu bir deneyim oluşturur düzeyde yeniden denemek için yeteneği ile birlikte. Sonunda, sinsi ya da olmamak sizin seçiminiz.

Aksiyon-Stealth oyun

Çoğu düzeyleri farklı şekillerde yaklaşım için izin verir. Ya her bir durumun içine gizlice ve yavaş yavaş rakiplerinizi alabilirsin, ya da çalıştırmak ve mümkün olduğunca çabuk seviye dövmek için deneyebilirsiniz.

Denetleyicisi desteği

Hem klavye/fare ve denetleyici desteği ile, çok daha rahat, hangisi oyun oynayabilirsiniz. Klavye ve fare, PS4 denetleyicisi, ya da XBOX bir denetleyicisi olabilir, tüm Çalıştır (..) tak yapın ve seçenekler menüsüne gidin.

Yerel çok oyunculu

4 kişilik yerel multiplayer da bir klavye üzerinde (bir oyuncu, bir XBox denetleyicisi PS4 denetleyicisi başka bir üçüncü, vb.) farklı denetim türleri karıştırmak için yeteneği ile desteklenmektedir. birçok kişi mümkün olduğunca oyun olarak almak için. Bazı arkadaşlar oyunun tamamını oynamak ya da sadece solo oynamak, size kalmış!

Definitely Sneaky But Not Sneaky Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 227 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Definitely Sneaky But Not Sneaky YAPILAN YORUMLAR