Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dega Madness

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


İleride bir gün, evrensel bir tehdit ‘dega’ dünya yörüngesine çıktı denir. Dünya’nın en iyi bilinen kahramanları galaksinin 15 çağırdı, gezegenler ışık yılı uzaklıkta, ve hatta dünyadan, sonunda bu dega delilik durdurmak için dallanma vardır.

Dega Delilik amacı yörünge platformu başından sonuna kadar tüm dolaşım dega tarafından kazaya olmadan aracınızı hareket etmektir. Ama bu kadar da kolay değil. Her araç, araç başına bir kez kullanabileceğiniz sonuna ulaşmak yardımcı olmak için kendi yeteneği ile donatılmış olarak geliyor. Eğer isabet alırsanız, yeni bir araç ile platformun başlangıç için gönderileceğini ve bir kez yeteneğinizi kullanın. Aşamaları ilerleme olarak, daha fazla Dega var, ve aracınızı daha yavaş/daha büyük olur. Bu yüzden gitmek gibi, bu şekilde giderek daha zor olur. Neyse ki, eğer usta bir oyuncuysanız, bonus hayatını ölmeden her düzeyde tamamlayarak ödüllendirilir.

Ya da birlikte denemek için çalışmak ve onu yenmek, ya da birbirlerine karşı sonuna kadar ilk bulabilecek görmek edebileceğiniz gibi, co-op modu var. Hayat paylaşım olacaksın, eğer ikinci oyuncu sizin kadar iyi değilse, onun boşluğunu doldurmak gerekecek.

Umarım tadını çıkarın!

Dega Madness Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7(64-bit)
  • İşlemci: 2.0 GHz Dual core
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD or NVIDIA graphics card with at least 512 MB video ram and Shader Model 3.0 support.
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan

Dega Madness YAPILAN YORUMLAR