Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Democracy 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Hiç Başkan olmak istediniz mi? ya Başbakan? İkna ülkeyi yönetiyor daha iyi bir iş yapabilirdi? Kabul edelim, pek mevcut siyasi liderlerimiz daha kötü bir iş yapabilirdi.

Batılı sanayileşmiş ülkeler karşılaştıkları sorunların cevapları Var mı suç, İşsizlik, Ulusal Borç, Terörizm, İklim Değişikliği…? Öğrenmek için bir fırsat…

Tüm sanal bir ülke

Bu ülkede herkes demokrasi 3 simüle motivasyon, bağlılık ve arzu. -Sinir ağı tasarlanmış özel bir seçmen grupları, siyasi partiler ve baskı grupları üyelikler değişen bireysel seçmenler, her model için kullanılır. Her seçmen gelir modellenmiş, gönül ve sinizm düzeyleri ile birlikte. Bu şimdiye kadar yaratılmış en karmaşık siyasi strateji oyunudur.

Benzersiz kullanıcı arayüzü

Oldukça ayrıntılı altında olmasına rağmen-3-hood, Demokrasi yasalar kolay, politikaları, seçmenlerin ve durumlar arasındaki bağlantıları görselleştirmek sağlayan benzersiz bir kullanıcı arayüzü var. Ülke sorunları basit bir ikonik tabanlı görünümü ‘aşağı hızlı kararlar üzerindeki etkilerini analiz etmek için politikalar ve seçmenler arasındaki ilişkiler ulaşmak için sağlar. Ticaret politikanızı yoksulluk etkisi olan işsizlik, olumsuz etkileyecek GSYİH, ve böylece suç etkileyecek, GSYİH etkileyen turizmde bir değişikliğe yol açabilir.

Karmaşık simüle seçmenler

Her birey seçmen oyunu temsil içinde 21 farklı seçmen gruplarının bir alt karışımıdır. Genç, zengin, liberal, sosyalist banliyö, ya da emekli muhafazakar dini bir kapitalist, örneğin olabilir. Sadece bu değil, ama bu grubun her tanımlamak ölçüde her iki değişken ve politikaları ile uzun vadede etkilenebilir. Din veya ateizm için ülkeyi dönüştürmek, kapitalizm, zamanla politika ve yasalar dikkatli ve nüanslı ayarlama ya da sosyalizm için. Bir ‘odak grup’ özelliği tek tek seçmenler bakıp tam olarak size oy vermek (veya değil!) bir karara vardılar nasıl yapıldığını görelim.

Yorumları okudum.

http://www.pcgamer.com/2013/09/18/democracy-3-hands-on-losing-elections-with-land-mines-in-a-complex-politics-sim/
http://www.rockpapershotgun.com/2013/10/07/greatest-britain-democracy-3-hands-on/
http://indiestatik.com/2013/10/09/kill-your-starry-eyed-romanticism-in-real-time-with-democracy-3/
http://www.jumptogamer.com/reviews/democracy-3-review/
http://www.kernelmag.com/reviews/game-review/6167/democracy-3/
http://fronttowardsgamer.com/2013/10/28/democracy-3-review-pc/
http://tiger-gaming.org/democracy-3/
http://www.bagofgames.com/2013/10/democracy-3-review/
http://www.softpedia.com/reviews/games/pc/Democracy-3-Review-393388.shtml
http://www.n4gtv.com/threads/democracy-3-review.592/
… ve çok daha fazlası…

Mod Desteği

3 demokrasi mod için çok yapılandırılabilir ve saçmadır. Ayrıca buhar atölye desteği, kolay kurulum ve kalıbını içerik tarama için. Oyun kendini mod ister misin? hiç sorun değil, sıfır kodlama deneyimi, sadece bir elektronik tablo programı veya metin editörü gerekir, ve burada mevcut prosedürler tam kapsamlı bir rehber var:
http://www.positech.co.uk/democracy3/modding.html
Modcular kolayca politikaları düzenlemek, yenilerini ekleme, nesneleri Diğerleri, tüm ekonomik ve siyasi model yazmak yeniden yepyeni ülkeler, durumlar ve hatta yaratmak etkileyecek şekilde değiştirebilirsiniz. Her şey düzenlenebilir ve erişilebilir.

Tek bir geliştirici tarafından kodlanmış

3 demokrasi İNGİLTERE, 1997 yılından beri maçlara ve 11 yaşından beri programlama olan ındie oyunları bir usta tek bir geliştirici, Cliff Harris işi. Cliff kediler kendi kendine ‘yardım’ alır, ama çok değil açıkçası…

Democracy 3 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2 gig
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: any
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 2 gig
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256 MB
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: any

Democracy 3 YAPILAN YORUMLAR