Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dig or Die 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Araştır, dövüş sanatları ve savunma kurmak! Benzersiz ve yenilikçi bir oyun keyfini çıkarın:

Strateji: hayatta saldırılar her gece bina güçlü duvarları ve kuleleri yerleştirerek akıllıca.
Fizik: inşa etmek akıllıca olacaktır ya da yapılar yıkılacak! Ve üssü savunmak için, ya da inşa uzak konumlar erişmek için köprüler ve yüksek kuleler gerekir.
Su döngüsü: yağmur, sızma, yeraltı nehirleri ve gölleri… dikkatli sırasında şiddetli yağışlar, ya da size olabilir sürpriz bir anda su seviyesinin yükselmesi.

CRAFT & Co şirketinin temsilcisi. Uzay gemisi düşmanca bir gezegen içine çöküyor galaksinin otomatik üretim araçlarını satıyoruz. Hayatta kalmak ve sonunda gezegenden kaçmak için mümkün olan tüm kurmak için sattığınız araçları ve yerel kaynakları kullanın.

Yeni içerik!

• Oyun klasik solo veya çok oyunculu co-op, ya da denemek için özel oyun modu: Altında Deniz (başlangıç göçüğün altında dev okyanus!) Sky World (bir dünya rastgele oluşan yüzlerce uçan Adaları), veya Temel Savunma (keşif, sadece ana bina ve savunma).
• Etkinleştir Tehlikeli Olaylar seçeneği için tetik çeşitli sürprizler gibi Meteor yağmuru, Yağmur Sel, Deprem, Volkan Patlaması ya da bir Sharkstorm!
• Keyfini çıkarın Yaratıcı Modu ve üretmek tüm öğeler için ücretsiz. Bu hile öğeleri ve araçlar arazi değiştirmek veya su ve lav oluşturmak içerir.

Oyun:

Eğlenceli Başlat: hayır çok yavaş kazma, böylece konsantre keşif, kavgalar ve strateji.
Oyun nihai amaç: gerekir inşa bir roket gemi kaçış gezegen.
Hayatta kalma stratejisi: oyun bir hayatta kalma oyunu bir stratejik anlamı. Açlık ihtiyacı var, oyunun bütün mesele büyük saldırılar için her gece hayatta kalmak için. Ve bunu yapmak için, kaynakları toplamak ve savunma craft dünyayı keşfetmek gerekir.

Savaşır:

Burada • kılıç, büyü ya da uçan Palyaço canavarlar! Bir tutarlı bilim-kurgu dünya, hızlı ve eğlenceli lazer silah savaşıyor.
Akıllı canavarlar: onlar bulabilirsiniz en iyi yolu, saldırı savunma. Ve dikkatli olun: Eğer duvarlar aracılığıyla hareket edemez bile, hala onları yok edebilir!
Zorluk ilerleme: tek tür canavarlar var zaten öldürmeden önce saldırı sırasında gece (onlar olmalıdır alınan kötü!). Bu yüzden ilerlemek ve daha güçlü canavarlar mücadele hazır olduğunuzda kendi hızınızda ilerleme ve seçebilirsiniz.
AI arkadaşı: düştü gemi içeren bir AI bu hayatta ve verdiğiniz yararlı tavsiyeler (veya değil!). Bir drone onu yap seni takip ve canavarlar mücadele yardımcı bile olabilir!

Dünya Simülasyonu:

• Büyük dünya ile küresel gerçek zamanlı simülasyon ortamı, fizik, su döngüsü ve aydınlatma.
Elektrik: inşa güneş panelleri veya fonksiyonel hidroelektrik jeneratörler için güç Bankası en gelişmiş öğeleri!
Bitki simülasyon: bitkiler büyümek ve yaymak eğer onların yaşam koşulları bir araya geldi. Yapay güneş lambaları ve sulama ile bazı çiftlikleri oluşturmak.
Usulen oluşturulan dünya: Büyük alanlarda yerlerde belirli yarar bir mantıksal oyunu ilerlemesi, ancak ayrıntılı düzeni yüzey, mağaraları, cevherler, vb. her şartı için de özeldir.

İşçiliği ve Bina:

İşçiliği: anladın mineraller, hasat bitkileri ve öldüren canavarlar ve patronlar için zanaat daha iyi ürün ve savunma. Ama kazma çok hızlı, stok alanı sonsuzdur ve tüm işçiliği tarifleri görüntülenir, böylece taşlama veya bağlantı zamanını boşa harcama ve daha iyi savunma kurma konsantre olabilir.
Temel inşaat: inşa bir kale değil, bir tatil evi. Yani bunun yerine kuleleri, güçlü surları ve yararlı makineler saksı veya goblen yüzlerce bulamazsın. Yıldız Gemisi Askerleri ve Uzaylılar film atmosfer unutmayın!

Dig or Die Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel 2.4 GHz, Amd FX-8350 or better
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256MB video memory, capable of shader model 2.0
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Mouse, Keyboard. Edit on 2016/03/25: caution, the game doesn’t work on some Win XP 32bits hardware (not everyone), and i’m not sure if i’ll be able to fix it. So you can ask a refund if that’s the case for you

Dig or Die 2019 YAPILAN YORUMLAR