Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dishonored – Definitive Edition

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Kesin Onursuz toplama deneyim. Bu tam bir derleme Yılın ödülü 100’den fazla Oyun, yanı sıra ek içerik tüm Dunwall Şehir Denemeler, Dunwall Bıçağı, Brigmore Cadılar ve Void walker’s Arsenal diğer tarafta da kazanan içerir.

İntikam tarafından yönlendirilen doğaüstü bir suikastçi olarak atmalarını sürükleyici bir birinci şahıs aksiyon oyun Arkane Studios, Yılın Edge Online 2012 Studio, Onursuz tarafından geliştirilmiştir. Emrinde doğaüstü yetenekleri, silah ve sıradışı araçlar birleştirmek gibi Onursuz esnek dövüş sistemi ile, yaratıcı hedefleri ortadan kaldırmak. Karanlığın örtüsü altında düşman kovalamak ya da acımasızca silahla kafasına onları saldırı. Her görevin sonucunu yaptığınız seçimlere göre oynar.

YDP Dahil:

Dunwall Bıçağı

Dunwall Bıçağı, Daud, İmparatoriçe öldüren efsanevi suikastçı rolünü alın. İmparatoriçe suikast ve sonsuza kadar Dunwall kaderini değiştirdikten sonra, kurtuluş için bir arama yapmaya. Dunwall henüz görünmeyen parçalarını, şehrin balina merkezi, Rothwild Mezbaha ve ağır korunan Hukuki Bölgesi de dahil olmak üzere geçiş gibi Daud yeni silahlar, araçlar ve doğaüstü yetenekleri erişim.

The Brigmore Cadılar

Efsanevi suikastçi Daud, Brigmore Cadılar gibi yolculuğuna devam et. Daud hikayesi bu sonuç oran savaşan çete gruplar ve tehlikeli Brigmore cadı klanı ile koyacağız. Dunwall içinde keşfedilmemiş yerel, Manifaturacı Ward ve yeni silah ve yeteneklerinin sınırlarını test doğaüstü güçler ile bir araya geldi olacak Brigmore Manor dahil olmak üzere yolculuk.

Dunwall Şehir Denemeler

Dunwall Şehir Denemeler, gibi, yepyeni bir şekilde tecrübe Onursuz esnek dövüş sistemi, gizli oyun ve farklı ayarları çeşitli zorluklar özelliği 10 farklı Haritalar ile yolunuzu olun. Zorlu hedefler, yeni başarılar kilidini ve sırları açık ve küresel online liderler tırmanmaya test gizli, savaş ve hareketlilik beceri koymak.

Void walker’s Arsenal

Void walker’s Arsenal Eklenti Paketi ile, dört içeriğe erişim yalnızca ön sipariş yoluyla Karşılıksız önceden kullanılabilir paketleri. Bu demetleri fazla benzersiz karakter ikramiye, ek kemik cazibesi yuvaları ve sunuyoruz.

Dishonored – Definitive Edition Sistem Gereksinimleri

Dishonored – Definitive Edition YAPILAN YORUMLAR