Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Doctor Who Infinity

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Dergi diyen doktor Bu hikayeler hiç bir video oyunu anlattı”Kim en iyi Doktor.

Doktor Who Sonsuz bir yeni platform için yaşıyor Doktorun hikayeleri, 6 yeni hikayeler gelecek sonu 2018. Her hikaye gösterinin 55 yıllık tarihinin, hem modern hem de klasik Doktor keşfetmek için, arkadaşları, canavarlar gibi tamamen yeni karakterler de dahil olmak üzere farklı bir Doktor bulunmaktadır.

Her hikaye hayata aktörler anlatan, Anıt Vadisi, Stafford Bawler ses yönetmeni ödüllü gözetiminde muhteşem bir ses deneyiminin bir parçası olarak getirildi. Her hikaye görsel olarak hayata sahneleri sıkıca hikayenin anlatı yener ayna için tasarlanmış bir oyun ile iç içe kesik çizgi roman tarzı bir kombinasyonu ile hazırlanmıştır.

Oyun seviyeden seviyeye tanınabilir ayrılabilir karo tamirci deneyim her seviyedeki oyuncular için erişilebilir kalmamızı sağlar iken Artan karmaşıklığı ile değişir. Sonsuzluk, Dalekler, Missy, Jo Grant, Doktor gibi karakterleri tam anlamıyla gemide görünür, robotlar, bombalar, güvenlik duvarları, ve zaman yoğunluğu gibi rakipler. Daha önce böyle bir şey oynadı. Oyun tasarımı bir yenilik ödüllü bulmaca mekanik kullanılan Doctor Who: Legacy – sanırım bu ilk sefer oldu şans için oyun orijinal Doctor Who hikayeleri başlamak için bitirmek.

Bu oyun fan, olgun, Maceraları Olan tüm yeni Doktor dizisi dramatik tema ile rahat, size de evren genişletilmiş Doktor ünlü yazarlar, sanatçılar ve aktörler tarafından getirilen yetişkin Doktor hedefleniyor.

Sonsuzluk Kim doktor Kim orijinal Doktor hikayeler anlatmak için bir platform. Eğer bundle hikayeleri satın alma satın alma (ya da üç) ilk iki kilidini açar. Ek hikayeler YDP alımları olarak kilidi. Bu oyunda bulmak-app satın alma tek türüdür. Ek hikayeler herhangi bir sırada tek başına, isteğe bağlı ve açılabilir.

———————————————————————————————

ZAMAN BİR HİKAYE: DALEK İSTİLASI

Yazan George Mann, çizen Mike Collins (stoyboarder için TV dizisi), ve renkli tarafından Kris Carter. Ses eylemi olduğunu kaydetti ile Michelle Gomez (“Missy”), Ingrid Oliver (“Osgood”) ve Bella Ramsey (Oyun of Thrones). Ses eylemi vardı yönetmen Scott Handcock (Michelle Gomez, Bella Ramsey) ve Navid Khonsari (Michelle Gomez)

Savaş Dalek melez tehlikeli yeni bir tür Olası oluşumuna yol açtı, yetenekli ve genç bir çocuk sonra bir iki Kez sınırında trajik bir olay Dalek bir yaşam destek sistemi içine kendisini vurması ile yaşamak zorunda kalır.

Genç kızın intikamını tam çalışır gibi, Onikinci Doktor, Bayan, Bill ve Nardole Dünya’nın çizelgesi üzerinde tam ölçekli bir saldırı ortasında bulurlar.

İşgal yayıldıkça, ve Doktor yardım için en yakın müttefiklerinin bazıları çevirmek zorunda kalır, bu yeni düşman durdurabilirler mi? Doktor ve Dalekler ile Dünya’yı kurtarmak için düşünülemez ve müttefiki yapmak gerekir?

BU POLYOPTRA İKİ HİKAYE: YETİMLER
Yazan Gary Russell (olarak onun son Doktor bir hikaye), çizen David Roachve renkli tarafından Dylan Teague. Ses üzerinde kayıtlı olan Katy Manning (“Jo Grant”) ve yönetmen Gary Russell.

Hikaye, hatırasında Jo Jones tarafından yeğeni için 4 Olan klasik bir Doktor tarzında söylediği gibi bölümlük bir hikaye ark, 2. Dünya Savaşı yükseklikte Üçüncü Doktor olarak başlar ve Jo Grant küçük bir madenci kasabasında bir Alman bombardıman gibi görünen kapana kısılmış bulurlar.

Burada göründüğü gibi hiç olmayan ve umutsuzca 1842 geri gitmek için, yerel çocuklar hala madenlerde günlük çalışma hain bir tehlike ile karşı karşıya zaman onların yardımına ihtiyaç duyan genç yetim bir kız ve tuhaf arkadaşı, karşılamak.

Doctor Who Infinity Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10
  • İşlemci: Core i3 2Ghz and above
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTS250/Radeon HD5750
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Doctor Who Infinity YAPILAN YORUMLAR