Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dorian Morris Adventure

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Kayıp dedenin sırları sonunda ortaya çıkacak? Arkadaşının kim olduğunu ve kim kaçınmalısınız? Ne Bilgi gizemli Kitap? Gerçekten kim olduğunuzu ve hedefinizi ne olduğunu biliyor musun?

Korku ve bir gün kapına kapını çalacaktır bir maceraya giderek sorun yok. Peşindeyim, ekibinizi toplayın ve ilginç bir bilinmeyene doğru tehlikeli ve gizemli bir yolculuğa çıkın. Kendini tanımak kaynaklarına bir yolculuk.

Dorian Morris Macera bir macera oyunu koçluk fırsatlar ile ilgili bilgi insan zihni, psikolojik kuramları ve Kişilik Testleri. Kahramanımız oynayarak – Dorian Morris – oyuncu dedesi, ünlü gezgin bıraktıkları izleri takip ediyor. Dorian inanılmaz macera deneyimleri, yetkinlik analizi mekanizması dokunmuş içine bulmacalar ve görevleri çözer. Sonunda kahraman öğrenir bizim güçlü ve zayıf yanları nelerdir, hangi meslek saygısı, motivasyon, öz-yönetim ve psikofizik hijyen ekip – kendi açısından beceri ve Yeterlilikler onun gelişimine yön ipuçları aldığı gibi arıyorum.

Dorian Morris Macera değil sadece eğlenceli bir deneyim, ama aynı zamanda zihin eğitimi ve güçlü bir doz pratik ve yararlı bilgi hayat gibi ne zaman yönetmek, çatışmaları çözmek, vb. İnteraktif sınavlar, oyunlar, testler ve animasyonlar Bilgisi Kitabı gizli yere oyuncu yön veren ipuçlarıdır.

Ne saklıyor acaba? Dorian Morris sana gelip macera koşuşturma içine atmak olacaktır bilmiyorsun çünkü gözlerin açık, tetikte geniş tutun.

Dorian Morris Macera değil, tipik bir nokta ve tıklayın oyun, öncelikle büyüleyici bir deneyim, ama aynı zamanda mükemmel zihin eğitimi ve güçlü bir doz pratik ve yararlı bilgi hayat.

Oyun & çağrıda bulun!

(*) Oyun Federic bir molekül kavramına dayalı ve Meslekler Standart Sınıflandırma ile ilgili oyuncunun profesyonel ilgi analizi kullanır.

Aşağıdaki gibi uygulanan ölçme araçları şunlardır:

 • Kabul eğitim amacıyla çaba oyuncunun eğitim aspirasyon.
 • Hedeflenen etkinlik farklı değerler alarak oyuncunun profesyonel ilgi –
 • Üç kilit alanda sosyal, görev ve kişisel olarak oyuncunun temel yetkinlikleri (bilgi, beceri ve tutumları.
Dorian Morris Adventure Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 32/64bit
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 1,66 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon HD 7500G/Intel HD Graphics 3000
  • Depolama: 160 MB kullanılabilir alan

Dorian Morris Adventure YAPILAN YORUMLAR