Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dota 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Buhar’de en çok oynanan oyun
Gün onun, dünya çapındaki milyonlarca ayna, zincire vurulmuş bir oyuncu yüzden fazla Dota kahramanından sadece birisi ile savaşa giriyor. 10 ba oyunlarının. 1000 saati isterse. saati olsun ona zaman keşfedilecek yeni bir şeyler vardır. Düzenli güncellemeler ile oynanış, özellikler ve kahramanların devamlı evrilmesiyle Dota 2 gerçekten de kendi kendine hayat buluyor.

Tek Savaş Alanı. Sonsuz Olasılık.
Kahraman, yetenek ve güçlü eşyaların çeşitliliğine gelince Dota sonsuz bir liste sunar. Herhangi iki oyun ben asla aynı olmaz. Herhangi bir kahraman pek çok rolü oynayabilir ve oyun ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli eşyalar bulunmaktadır. Dota, oyunun nasıl oynanacağına dair sınırlamalar getirmez, kendi oynanış tarzınızı bulmak için boyutu imkân tanır.

Bütün kahramanlar ücretsizdir.
Değerli özelliklerinden birisidir en Rekabetçi denge Dota da. Herkesin aynı adil ortamda oynadığını da garanti eder. Oyunun çekirdek içeriği, tıpkı geniş kahraman havuzunda olduğu gibi bütün oyunculara açıktır. Hayranlar kahramanlar için kozmetik eşyalar ve oynadıkları dünyayı genişleten eğlenceli eklentiler alabilirler; ancak oynamanız için gerekli olan şey ilk maçınızdan önce zaten oyunda bulunmaktadır.

Arkadaşlarınızı getirin ve parti kurun.
Dota derin bir oyundur ve devamlı olarak gelişmektedir. Ancak katılmak için hiçbir zaman geç değildir. Botlara karşı eşli oyun oynayarak işlerin nasıl yürüdüğünü öğrenin. Kahraman deneme modunda yeteneklerinizi geliştirin. Oyun doğru oyuncular ile maç yapmanızı sağlayan, davranış ve yetenek bazlı eşleştirme sistemine atılın.

Dota 2 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
  • İşlemci: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible

Dota 2 YAPILAN YORUMLAR