Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dragon Eye Online

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Ejder Gözü tamamen Online bir oyuncu boyunca önemli bir rol oynayan güdümlü ekonomi, sınıf serbest ilerlemesi ve gruplar ile yaklaşan bir MMORPG. Arkasında otomatik müzayede evi ekonomileri, çerez kesici sınıflar ve kozmetik gruplar bırakmanın zamanıdır.

DEO her madde “meslek” bir beceri ile hasat veya oyuncular tarafından hazırlanmış olacak. (Madencilik, pişirme, vb.) meslekler kullanılabilir ürünler haline hammadde veya maddeler açmak birbirine becerileri bir dizi vardır. Ekip çalışması gerekli değildir ve kesinlikle kendi kendine olabilir-yeterince özveri ile yeterli, farklı mesleklerden ustalar birlikte her meslek arasındaki etkileşim nedeniyle çalışmaya teşvik edilecek.

Bir meslek içinde her hareket enerji gerektirir. Enerji bekleyen, aşçılık mesleğinin tarafından sağlanan yemek yeme, ya da bir otelde dinlenerek kazanmış olabilir. Bu ekonomiye bir şeyler koyarak her eylem ekonomide her zaman bir şey alacak sağlar ve tüm meslekler arasında paylaşılan bir kaynak sağlar.

DEO hepimiz geçmiş MMORPG ticaret hakkında sevilen sosyal etkileşim geri getiriyor. Küresel müzayede evi var olacak. Bunun yerine, oyuncular doğrudan ticaret katılacak. Köylerde ticaret merkezleri oyuncuları sunmak ve mallarını satmak standları açmak için izin verir. İlerleme gidip eksikleri tamamlamak oyuncular, NPC onlardan devralmak kiralamak için izin verir.

Her oyuncu sahip olduğu becerilerin kalan set “öznitelikler” denir. Öznitelikleri (Güç, Zeka, vb.) ya onları tesviye veya bir bonus sağlayan dişli donatarak artmıştır. Her öznitelik mücadele etmenize yardımcı olan istatistikler bir dizi etkiler. DEO hiçbir çerez olduğundan kesici sınıfları, oyuncular belirli istatistikleri, asıl rolü elde etmek için odaklanmak gerekir. Eğer bir tank olmak istiyorsan, Cesaret, Bilgelik ve Güç özellikleri de bu rolü gerçekleştirmek için, bir örnek olarak artırmak gerekir.

Öznitelikleri tesviye bağımlı bir yetenek kullanılarak elde edilir. Yetenekleri içeren kilidi birçok farklı yolu vardır:

Belirli bir silah donatmak. Her silah türü ile gelen yetenekler var önceden.
Ana arayışı ilerleme. Yol boyunca, ana macera çizgi yetenekleri ödüllendirecek.
Hizip quest ilerleme. Bir grup içinde itibar sahibi olarak, yeteneklerini kilidini olacaktır.
Tamamladıktan zindan karşılaşır. Serin nihai bir yetenek ister misin? Bir patron yenmek ve onlardan al.
Tamamlama olayı kahramanlık. Belirli bir aktivite usta ve yeteneği bir ödül ile sürpriz olabilir.

DEO oyuncu vs Oyuncu (PvP) içeriği – açık dünya ve arena iki farklı türleri vardır. Açık dünya PvP belirlenen alanlarla sınırlı olacak. Bu alanlar yeterince cesur olanlar onlar gibi daha hızlı kaynak respawns ve benzersiz düşman olarak perks ile girişim için ödüllendirecektir. Arenas özel ödüller tehlikede olacak rekabetçi merdivenler tabanlı solo ve takım olacak.

DEO max seviyeye ulaşmak için 65,340,285 domuzu öldürme olmayacak. Bunun yerine, her quest DEO hikayesinin bir kısmını oluşturan benzersiz görevleri bir dizi olacak. Tek bir macera tamamlamak için bir hafta sürebilir ama sonunda başarı duygusu hissedeceksiniz. Görevler bu seçilen herhangi bir beceri, rozet, ya da özel öğeler için deneyim olarak perks ile ödüllendirecek.

Zindan karşılaştığında sana aynı şekilde iki kez dövüşü kazanan dinamik patronlar yer alacak. Bunun yerine, partiniz algılanan güçlü ya da zayıf yönleri dayalı bir sonraki hamleleri belirleyecektir. Zindan orada durdurmaz; karmaşık takım bulmacalar, hayatta kalma modu ve Takım uyarılar sadece atmak için planlıyoruz birkaç Takım yarışları vs. Zindan gibi yetenekleri, para, veya özel öğeleri olarak perks ile ödüllendirecek.

– Özel ödüller sunan zaman sınırlı faaliyetleri daha heyecan verici değil. Olaylar dinamik olarak sunucuları eylemleri dayalı oluşturulur ve düzgün bir sunucu olarak tam – yoksa sonraki olayların bir domino etkisi neden olabilir. Bu size farklı bir deneyim oynamak her zaman verecektir. Olaylar böyle yetenekler, nişanlar ya da özel öğeler gibi perks ile ödüllendirecek.

Dragon Eye Online Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit
  • İşlemci: Intel Core i3 or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GT 730 / GeForce GT 630
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 or better
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 750 / GT 1030
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir

Dragon Eye Online YAPILAN YORUMLAR