Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dreamland Defender

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Dreamland Defans kovboy Batılı bir sci-fi oyunu, uçan daireler şeytani yaratıkların, insansız hava araçları, örümcek robotlar, lazer yekpare ve büyük sürüleri ile.
Oyun içine atlamak ve, master için hala zor kolay eğlenceli bir oyun.

Bu roomscale VR oyunda kaçırılan inek kurtarmak için mücadele. Yol çöl ve Kanyon boyunca ve sonunda inek çalan uçan Daire, yendi. Bu oyunda düşman bazı Oyun sırasında skillsets onların gelişmeye AI, ve daha ilerledikçe dayak alacak akılda tutarak, süre.

Sana ihtiyacım dönüp, dodge ve crouch önlemek saldırıları sırasında kullanarak çevreye ve basit şeyler gibi mermi saptırma şemsiye Kalkan kendini ölümcül plazma mermi. İle mücadele yol boyunca çöl ve aşağı üzerinden bir kanyon tam pusu ve engelleri, sen olabilir olmak için yenilgiyi büyük uçan daire o çaldı inekler ve iddia başlık olarak tek Dreamland Savunucusu.

Oyun kolay kullanım için tasarlanmıştır. Bir non-gamer bu almak ve hiçbir zaman oynamak mümkün olabilir. Eğer ilk birkaç düzeyleri geçmiş olsun eğer bir sorun ile karşılanacak, yani hardcore silah bile kullanan büyükanne kazanmak için pratiğe ihtiyacım var.

Dreamland Defender Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: i5-4590 / AMD FX 8350 equivalent or greater
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 970 / AMD Radeon™ R9 290 equivalent or greater
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Dreamland Defender YAPILAN YORUMLAR