Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dying Light Enhanced Edition

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Dying Light: Enhanced Edition parkour alır Aşağıdakiler – -yepyeni bir seviyeye zombi hayatta kalma oyunudur. Yepyeni Efsane sistem, geliştirilmiş görsellik, oynanış geliştirmeleri ve daha kesin Ölüyor Işık keyfini çıkarın. Bu paketi, bonus içerik büyük bir düşüş, Zombi, Mutfağı Ve Kargo, Ultimate Survivor Bundle ve Bozak Horde gibi geliyor. Son ama en az değil, Harran duvarlarından Işık Ölürken büyük, çok tehlikeli ve yeni bir bölgeyi keşfetmek için gizemli karakterler, ölümcül yeni bir silah, beklenmedik maceralar, tamamen özelleştirilebilir ve sürülebilir toprak arabaları getiren büyük bir hikaye tabanlı genişlemesi – Seyahat:.

IŞIK ÖLÜYOR GELİŞMİŞ

Işık ölüyor şimdi her zamankinden daha büyük, daha iyi ve daha korkutucu. Gelişmiş Edition şaşırtıcı Nimetlerini, yeni parkour hamle 250 # Efsane Seviyeleri, çok zorlu Kabus modu, 3 farklı kategoride getiriyor, ve daha fazlası. Gelişmiş insan ve zombi AI sayesinde kesin zombi deneyimi, karakter modelleri ve diğer gelişmeler gözden geçirilmiş ses, daha fazla silah, çeşitli yüz ifadeleri, gelişmiş, yükseltilmiş.

SÜRÜCÜ HAYATTA KALMAK İÇİN

Bu büyük genişleme Kyle Crane hikaye teşekkürler hesapsız bölüm keşfedin. Karantina bölgesini terk ve birlikte Ölmek Işık oyunu tüm alanlarda daha büyük bir bölge görünüşte sakin kırsal kesimde kendisi iddia eden gizemli bir tarikat araştırın. Serbestçe özelleştirmek ve özel silah, ekleri ve çıkartmaları ile henüz en ölümcül silahı oluşturmak için yükseltme kir buggy tekerlek al.

SEZON PASS VE DAHA FAZLASI

Destek ilk yıl boyunca Işık Ölmek için çıkan tüm ek içerik. Ultimate Survivor Bundle sayesinde asimetrik PvP modunda müthiş Gece Avcısı Zombi, Mutfağı Ve Kargo hardcore meydan misyonları, benzersiz kıyafetler erişin gibi oynamak ve silah, Bozak Horde oyun modunda Harran Stadyum ve daha fethetmek.

-10-12 KAMPANYA

Işık ölüyor yeni içeriği vermeye devam eden bir oyun. -Oyun 10 ücretsiz DLCs ile 12 ay içerisinde 2017 Ağustos başlangıç yayılmaktadır 12 kampanyası-10 için teşekkürler. Tüm Dying Light oyunculara, yeni bir içerik, yepyeni bir konuma stealth oyun için Silah, Susturucu, oynanabilir Harran Savaşçıları, Hapishane Soygunu modu, ve çok daha fazlasını içerir.

Dying Light Enhanced Edition YAPILAN YORUMLAR