Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Eat my Shuriken and Die!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Partiler sırasında respawns veya sınırsız cephane gibi yeni moda kavramlarla deneyim ezici olmadan kendimizi oynamak istediğimiz bir oyun yarattık.

İçinde Shuriken ve Ölmek Yemek! rakiplerinizi atmak ve belirli bir tur için ninja yıldızı sabit bir numarası vardır önce bir shuriken almak gerekir, inanılmaz bir gerginlik yaratıyor. Varsayılan olarak oyuncular bu dayalı oyun yerine canlanma puanı tercih ediyorsanız seçenekleri kullanılarak ayarlanabilir, ancak ve son oyuncu kazanır, yeniden doğma. Ya oyuncu ya da shuriken geliştiren farklı bir oyun.

Chipmusic soundtrack Daniel Johansson tarafından sağlanan ve küratörlüğünü bir seçim 3LE adı Koma altında oluşturulan Amiga modifiye “Skogens Djur” serisinden oluşur. Başlık tema fegolhuzz tarafından özellikle oyun için oluşur.

Dokuz düzeyleri de el-çizilmiş veya önceden işlenmiş ve özellikleri oyuncular ninja yıldızı onları kapalı sıçrama sırasında, her iki gizli sürpriz bir saldırı için seyahat edebilir ve ışınlama geçebileceği alanlar güç. Oyun karakterleri sadece görünümü farklı ve isimlerini utanmadan doğrudan değil, çarpık bir anlamda oyunun kendisi yaratıcıları mizah daha çok çalınıyor.

Shuriken ve Ölmek yemek! sadece destekler yerel çok oyunculu, tek-oyuncu modu olursa olsun ve başlangıçta yapılan için konsolları. İki oyuncu bir tutam klavye kullanabilir ama bu nedenle Xbox kontrolörleri gerektirir.

Eat my Shuriken and Die! Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Eat my Shuriken and Die! YAPILAN YORUMLAR