Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Echoes of the Fey: The Last Sacrament

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Sihirli Fey, yüksek fantezi dünyasında dedektif hikayeleri bir dizi Yankıları gizem karşılar. Sofya Rykov, kendi sırları olan bir özel Dedektif olarak oynamak: sihirli sahip olabilecek tek İnsan. Her bölüm dallanma hikaye hatları ve bağımsız bir komplo ile bir hikaye-ağır macera oyunu.

Bir iş için kiraladı ve bir şantaj yapılmıştı o zaman Sofya sadakati bölünmüş büyür. Sofya çocukluk aşkı ve İmparatorun kızı Katerina, sınıra yakın tehditlere karşı korunma istiyor. Katerina rakibi Nikolai, acımasız, yerel bir politikacı, güçlü Krovakyn Kiliseden çalınan tehlikeli bir ilaç ihtiyacı olduğunu ve bunu yapmak için Sofya zorlamak için koz vardır. Şehir ve Sofya kalbini kontrol ederken, Katerina ve Nikolai çatışma.

Son Ayin geniş kesimleri bir nokta olarak oynayın ve görsel bir roman geleneksel tarzda diyalog ile macera oyunu tıklatın. Ama daha önce Woodsy Studio oyunların aksine, Son Ayini de bir özellikleri-dünya masa üstü RPG RiftRealms aradı. Hikaye odaklı bir kalem ve kağıt oyunları esinlenerek, Sofya, çeşitli zindan master olarak destekleyen karakterler ile RiftRealms oyunlar oynayacak. Oyuncular hem giderek daha güçlü Düşmanlar mücadele için RiftRealms bir karakter oluşturmak ve RiftRealms bir hikaye anlatmak istedikleri ne ile Sofya hayatı hakkında önemli oyuncularından öğreneceksiniz.

Sofya ile Fey oyun RiftRealms Yankıları karakterleri ise, stratejilerini kendi önyargılarını ve inançlarını açıkça ortaya çıkmaktadır. Hem eğlenceli ve zorlu (ve böylece oyuncu) Sofya için bir oyun deneyimi oluşturmak için çalışan “dungeon Master” olarak hizmet vermektedir. Heremon gibi nazik ve şefkatli bir karakter Arkady gibi acımasız karakterler verici bir deneyim haline oyun dönüştürmek ise çok kolay bir oyun yaparak bir hata olabilir.

Zorluklara rağmen, Sofya maceralarının ortasında aşk bulmak için fazla şansı olur. Çıkmaz onu tehlikelerden kaçmaya çalışır gibi Nikolai, Heremon, Katerina, ya da Arkady ile romantik bir bağ kurabilir.

Echoes of the Fey: The Last Sacrament Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 or higher
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8200 2.33GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD 7500 or NVIDIA GT 555M video card
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Echoes of the Fey: The Last Sacrament YAPILAN YORUMLAR