Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Elo Hell

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Elo Hell kaçış için hazır mısınız? Elimize alırız gibi daha pek çok eğlenceli sektörünün çok yardımı ile, çok erken günlerinden bu yana gel bu kadar kültürün pek çok eğlenceli ve bu aşk mektubu yaptık. Katıl bize bir macera gözlerin Şans Betzinger, o yapar onun yolculuk ortalama profesyonel oyuncu, dünyanın İLK seçim bazlı, dönemsel, anlatı komedi oyunu!

Hayatını yaşıyor gibi yürekli, ama olgun “yaş” komedi geliyor bu ışık Şans Betzinger ayakkabı koyar, lise son sınıfta başlıyor. Yavaş yavaş hit yeni oyun, Echo Yıldız ile biler gibi potansiyel profesyonel bir oyuncu olarak yeteneklerini keşfedecek. Bu arada, macera, zorlu kararlar ve arkadaşlarıyla takılmak olacak.

Bölüm Başlıkları:
Haziran: Yankı Yıldız Gece Yarısı Başlatmak
Temmuz: Daha İkonik bir İkili İsim
Ağustos – Haziran: TBA

Echo Yıldız çözümlemesini yaptım daha pek çok eğlenceli bir deneyim. Bir daha basit, daha yavaş tempolu strateji deneyimi için makro ve mikro oyun ayrıydık. Gameplan ve tabanı oluşturmak zaman, (veya) tilt/simüle başlıklı bir ortağı tarafından, daha sonra yoğun mücadele 1 dakika nöbetleri içine almak ile işbirliği yapmayı öğrenirler. Bir tarafı yok edilir ya da hedeflerini tamamlayana kadar devam edin.

Echo Yıldız daha pek çok eğlenceli zihniyet ile ilgili temel bir deneyimdir. Stres olmadan yüksek strateji ve mikro beceri öğreneceksiniz. Anlatı oyun pek çok eğlenceli bir başlık rütbelerinde, tüm hayatını adadığın gerektirmeden tırmanma eziyet taklit eder. Ama Echo Yıldız kolay olduğu anlamına gelmez. Sen – ecek var konusunda hamle yapmak ve stratejiler sizi işe veya başarısız olacaktır.

Elo Hell bu yana bir oyun, Yankı Yıldız asla gerçek esport bir başlık olarak desteklenecek bir bir. Daha pek çok eğlenceli ekosistemi inşa etmek için değil, bölmek istiyoruz. Ancak, Echo Yıldız rekabetçi ruhu rahatlatmak için o sizin için sadece eğlenceli; yerde sıralanmış bir sistem var, ve bölüm arasında bir şey vermek. O geleceği için bazı benzersiz özelliklere sahip olacağız.

Bu gerçek pek çok eğlenceli deneyim, tutkulu oyuncular bir ekip tarafından toplum içinde anlattı. Bu bir gerçekten daha pek çok eğlenceli şey dahil toplum tarafından yapmak”, daha pek çok eğlenceli topluluk” oyunu için de yetenek topluma, bu Nicki Taylor, Kiandymundi ve Falconshield olarak getirdik. Ekipleri ile gerçek pek çok eğlenceli ortaklıklar kuruyoruz, yani hikayedeki favori gerçek ekibinizin bir parçası olabilir. DANIŞMANLIK ve pro oyuncular, flamalar, cosplayers röportaj, sahne uzmanları, Sanayi ve diğerlerinin arkasında, hikayelerini ve Elo Cehennem dünyanın bir parçası haline geldik.

Ama bunun ardında, eğlenceli tuz, rekabet, dostluk, ciddiyet, ve bir çizgi daha pek çok eğlenceli toplumun özünde ne büyülü ve sinir bozucu bir karışımı anlıyoruz. Bu kültürün tutkulu ve fanatik, ama oldukça geleneksel sporlar kadar ciddiye kendisi almaz. Echo Yıldız epik ve heyecan verici, ama Elo Cehennem dünya komedi bir çocuk, dostluk, yaş bir “gelecek” hikayesi bizi çok hayal hayat bu çılgın yolu takip yatmaktadır.

Ama bu değirmen hikaye oyun çalıştırmak için beklemeyin. Parmakları üzerinde tutmak için birkaç curveballs atmak olacağız. Hey – eğer kolay her zaman olsaydı, Elo Cennet vardı.

Tırmanma, scrubs başlayın! GLHF 😉

Elo Hell Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: Intel 4 core
  • Ekran Kartı: GTX 900 Series
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Integrated graphics cards will not work. Most normal graphics cards should, to varying degrees. We have not optimized the game heavily, yet, or tested many hardware options. YMMV. Use the refund tool if the game doesn’t work for you.

Elo Hell YAPILAN YORUMLAR