Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Elteria Adventures

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Elteria dünya tamamen değişiyor. Seni kırmak, inşa edebilirsiniz. Temel yeteneklere rağmen dünyada delikler ya da havada platformlar oluşturabilirsiniz, duvarda düşman atmak ve bir delik olacak! Peyzaj silah: şekil ve canavarlar ve oyuncular ile kavga avantajı kullanmak! Bunu mümkün kılmak için, son birkaç yıldır gelişme olduğunu kendi aydınlatma-hızlı voxel motorunu kullanıyoruz.

Elteria temel prensip daha fazla oyun mekaniği, daha az sayıda. Tüm farklı mekaniği var yeteneklerini, eserler ve düşmanları. Büyük bir kısmının oyun olduğunu Obje işçiliği. Her eser veren bazı yetenek ve kendi yolunu satın. Ekipman yuvaları her bir öğe, anatomik formları tarafından verilen yetenekleri farklıdır.

Oyuncu seçmek bir çok karakter sınıfları – Görüşmeleri – ver yetenek de var! Her biri farklı bir playstyle vardır. Hiçbir obje ekipman kısıtlamaları vardır, pek çok beklenmedik ve komik kombinasyonlar ortaya çıkabilir bu şekilde. Oyuncular farklı durumlar için artifact setleri seçmeniz gerekecek. Yetenek kombinasyonları oyuncular icat eder yani seviyoruz! Görüşlerinizi dinleyeceğiz ve oyun dengeli ve sürekli artacaktır. Kulağımıza çalınan üç gelişme zaten oynanabilir ve iki kişi daha var. Eser ve görüşmeleri sürekli ayrıca bekleyebilirsiniz.

Elteria, her zamanki MMO veya RPG hissediyorum tek değil, ama platform çok gibi! Dünya uçan ada var, bazı büyük, bazı küçük olanlar takımadaları. Aralarında hareket kolaylığı için, jumper mantar, ayçiçeği, ve diğer eğlenceli nesneler hareket. Açık bir 3D dünya RPG kalarak platform benzersiz bir his yaratıyor. Bazı yetenekleri daha iyi hareket etmenizi sağlar. Sadece şuna bak:

Ekranda gördüğünüz hemen hemen her şey en Diğer oyunlar daha interaktif daha fazla. Bölebilirsiniz, ya da kırmak istiyor. Patlamalar büyük kraterler ve kesme ağaçlar, düşman ile duvarları kırmak, mantar hava başka bir adada ya da itmek, dokunaçlar yerden ortaya vurur, bazı bitkiler, madenler, bazı tahsil edilir, ve tabii ki, canavarlar sizi öldürmek ya da sizinle diğer eğlenceli şeyler yapmaya çalışıyoruz.

Oyun derin bir anlatı vardır. Aşağıdaki oynanabilir karakterin hikayenin bir parçasıdır.

Eski dünya sefalet ve adaletsizlik doluydu, ama birden garip portalları şehirlerde ortaya çıkmaya başladı. Kaybedecek bir şeyi olmadığına karar verdi ve kolları sıvadı. Elteria yemyeşil ve büyülü dünyada, tuhaf yaratıklar ve uçan adaları ile dolu kendini buldun! Gökyüzü, yeşil domuzcuklar ve bir yüzen ada büyük gezegende bakmayı bitirdikten sonra, büyük mavi kristal dikkat edin, havada asılı. O geldi, ve aniden, bir kadının gizemli bir projeksiyon ortaya çıktı ve konuşmaya başladı. Sana yardım etmek istiyor. Motivasyon onu tanımıyorsun, ama çok samimi görünüyor. Bu dünya hakkında pek çok soru var…

Biz de oluşturulan bir geçmiş, bu Elteria Dünya kendisi aradı Elteria Tufan. Oyun, anlatı gelişmeye devam ediyor, gizemli ve düşünülmüş olmak.

Elteria bir kez, tüm insanların yaşadığı güzel bir dünya vardı. Hayat hareketli ve sürekli gelişen Viktorya dönemi londra’sına benzer bir yer vardı. Ama her şey gerçekliğin dokusuna yeni özellikler keşfi ile değişti. Uygar dünya, Sihirli Rush tarafından süpürüldü – her alim bir atılım yapmaya çalışıyorum yeni bilim dalını içine daldı.
Teoriye göre, gem drenaj sofistike bir sistem ile birlikte böyle bir nesne dünyaları arasında sağlam bir Gedik açarak, çok fazla enerji sınırsız miktarda vererek izin verecek. Bir ütopya yaratmak ve bir araştırma grubu bir araya gelmesinin bu hedefe ulaşmak istiyordu. “Büyülü Dünya” projesi böylece başlamış oldu.

Tam sürümünü okuyun

Oyuncular ücretsiz kişisel Ev Alan var. Büyük lonca boşluk eklemeyi planlıyoruz. Adalarında kaleler inşa etmek mümkün olacak, ve onları diğer oyuncular kavga etmek, başkalarına saldırmak ya da Site olaylar onları korumak için mümkün olacak. Savaş ve liderler olabilir, ama eğlenceli diğer oyuncular tüm bu arazi ile savaş olacaktır-yetenek değiştirme!

Ana bina araçtır planları. Bu voxels çok küçük ve her biri ayrı ayrı yerleştirerek, çok yavaş olur, ama taslakta, anında bazı formlar oluşturabilirsiniz. Evet, kullanabilirsiniz, onlarla savaş! Bazı BPs temel formu vardır; bazı karmaşık ve nadir olanları onlara aura etkileri vardır. Yani, etrafındaki düşmanları yavaşlatır bir duvar. Hala BP yer için malzemeler gerekir. Malzeme yapısı dayanıklılık belirleyecek. Dünyanın her yerinde BPs bulmak ve bir kez bir tane buldun, senindir.

Voxel dünya tam olarak faydalanmak için, oyuncular kendilerini tam olarak ifade etmek için yaratıcı modu ve canavarlar ile ayrı bir dünya eklemeyi düşünüyoruz. Henüz emin değiliz ve daha sonra geri bildirim değerlendirecek.

Oyunun görünümünü ve stil tutarlılık bizim için çok önemlidir. Zaten gece gündüz döngüsü görebilirsiniz, voxel aydınlatma ve görsel stil sürekli parlatma bekleyebilirsiniz.
Elteria Maceralarını tüm gamepedia bir wiki yazdık! Eğer oyun hakkında daha detaylı bilgi ilgilenen varsa, şuna bak!

Elteria Adventures Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8/8.1, 10
  • İşlemci: Dual Core 3Ghz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2GB Video Memory, OpenGL 3.1+ support
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8/8.1, 10
  • İşlemci: Quad Core 3Ghz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 950 / AMD RX 460
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Elteria Adventures YAPILAN YORUMLAR