Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Empire: Total War™

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Karada ve denizde 18. yüzyılda hakim. Komut denizler, arazi kontrolü, yeni bir ulus forge ve dünyayı fethetmek. Empire: Total War 18. yüzyıl Aydınlanma Çağı için siyasi kargaşa, Askeri Gelişmeler ve radikal düşünce, çarpıcı detaylarla yakalanan Empire: Total War zaman Total War serisinin alır. 

Empire: Total War devrimci yeni özellikler, bir dizi gerçek 3D deniz savaş da dahil olmak üzere tanıttı. Total War serisinin ilk kez, sezgisel şanlı nihai başarı veya yüz kızartıcı yenilgi çok büyük bir rol oynar olağanüstü su ve hava efektleri ile zengin deniz üzerine tek gemi veya büyük filoları komuta mümkün olacak. Top ateşi ile düşman yumruklamaya, yakın gemileri uğraşmak ve Yönetim Kurulu için hazırlamak, el mücadele gibi adamları kontrol altına almak bu ahşap deviyle güverteden el sonra.
Ayrıca, Empire: Total War, Total War serisinin imzası 3D savaşlar için daha fazla geliştirme ve kampanya Haritayı sıra tabanlı olacak. Gerçek zamanlı savaşlarda top ve tüfek birlikte yeni mücadelelere, oyuncular savaş içinde barut artan rolünün bir sonucu olarak yeni oluşumlar ve taktiklerle karşılaşacaklar. Ve Kampanya Haritası çok, topyekün Savaş kalp için yeni ve geliştirilmiş unsurları, Ticaret için yeni sistemler, ajanlar, rafine ve akıcı bir kullanıcı arayüzü, geliştirilmiş Danışmanları; ve büyük ölçüde genişletilmiş kapsamı ile Diplomasi ve Casusluk, Hindistan, Avrupa türbülans zenginlikleri almak ve, ilk kez, Amerika Birleşik Devletleri potansiyele de dahil olmak üzere çeşitli sunar.

 • Açık denizlerde komutu alın. Yeni bir gerçek zamanlı 3D deniz savaşları, açık denizlerde Toplam Savaş benzersiz savaş eylemde, oyuncular tek gemi veya büyük filoları komuta ile.
 • Kurucu baba olmak. Amerika Birleşik Devletleri 1700 yılında başlayan okyanuslarda Savaş dönemi, devrim ve kurucu.
 • Tüm yeni grafik motoru ve teknolojisi şaşırtıcı gerçek zamanlı deniz manzaraları, yeni gelişmiş peyzaj ve bitki sistemleri ve dinamik bir hava.

31 Mart 2010 Güncelleme
İmparatorluk için 1.6 güncelleme: Total War bugün mevcuttur. Güncelleme gerçek zamanlı savaşlarda Yapay Zeka düzeltmeleri çok sayıda tanıttı. Arasında birçok diğer gelişmeler, Savaş yapay zeka artık daha sıkı bir şekilde çizgileri koruyarak, daha iyi bir ordu hareket var ve melee daha çok taktik olarak yürütmektedir. Ayrıca kanat saldırıları ile kendi peşin ve çekici muhalifleri korumak daha iyidir.
 

5 Ekim 2009 – Güncelleme
İmparatorluğu performansı ve diğer geliştirmeler: Toplam Savaş sadece piyasaya yeni savaş hazırlığı Kampanya YDP ile birlikte olmuştur. Bu güncelleme ile gelen özelliklerin tam bir listesi için okumaya devam edin.
 

22 Eylül 2009 – Güncelleme
Bu güncelleme, Steam artık kullanılabilir, Fontenoy iki yeni tarihi savaşlar: Rossbach Savaşı ve Savaş ekler. Tek oyuncu ve çok oyunculu oyun modları mevcuttur. Bu güncelleme ile gelen özelliklerin tam bir listesi için okumaya devam edin.
 

22 Haziran 2009 – Güncelleme
İmparatorluğu genişliyor. Buhar, İmparatorluk artık mevcut en son güncelleme: Total War birçok güncellemeleri ve oyun geliştirmeleri ile birlikte 14 ücretsiz yeni birimler ekler. Bu güncelleme ile gelen özelliklerin tam bir listesi için okumaya devam edin.
 

Empire: Total War™ Sistem Gereksinimleri

  • Supported OS: Windows® XP Service Pack 2 or Windows Vista™
  • Processor: 2.4 GHz Intel® Pentium® or greater or AMD® Athlon® equivalent CPU
  • Memory: 1 GB RAM (XP,) 2 GB RAM (Vista™)
  • Graphics: 100% DirectX 9.0c compatible hardware accelerated video card with shader version 2.0 support, 256 MB video memory
  • Display: Minimum screen resolution of 1280 x 1024 pixels
  • Sound: Directx9.0c compatible sound card
  • Hard Drive: 15 GB free hard disk space formatted as NTFS
  • Peripherals: Windows compatible mouse and keyboard 

Empire: Total War™ YAPILAN YORUMLAR