Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Eric The Unready PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Eric Hazır Sir ders sırasında öğretmeni tarafından impaling ün kazandırdı. Sonra, Prenses Layık kaçırılır Lorealle, Eric ejderhalar ve Cüceler, korkunç Saldırı Kaplumbağaları, sihirbazlar, tek boynuzlu atlar ve en korkunç yaratıklar ile doludur komik fantezi dünyasında onun üzerinden delişmen bir macera başlar.

Kötü kalpli Kraliçe Morgana ve Sevgili Efendim Pektoral sırrını ortaya o Bataklık Trek tehlikeli sulara Değil Çok Büyük bir Yeraltı İmparatorluğu gizemli mağaraları, Eric yıkım bir şeridi keser.

Pantolonum düştü kadar “güldüm!” Larry Laffner.

Maymun bir varil daha eğlenceli!”- Guywood Threepbrush

Eric Hazır Sir ders sırasında öğretmeni tarafından impaling ün kazandırdı. Sonra, Prenses Layık kaçırılır Lorealle, Eric ejderhalar ve Cüceler, büyücüler, tek boynuzlu atlar, ve en korkunç yaratık, korkunç Ekle Kaplumbağalar ile dolu bu eğlenceli fantastik dünya üzerinden delişmen bir macera başlar. Kötü kalpli Kraliçe Morgana ve Sevgili Efendim Pektoral sırrını ortaya o Bataklık Trek tehlikeli sulara Değil Çok Büyük bir Yeraltı İmparatorluğu gizemli mağaraları, Eric yıkım bir şeridi keser.

Her oyuncu Bob Bates’ kalem çarptı en az sevdiğim film, TV programı ya da macera oyunu bulacaksınız! Timequest bu ödülü kazanan yazar.

Eric Hazır interaktif bir roman; bu komik macera yolumuzu tıklayın!

Eric The Unready Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • İşlemci: Pentium 4, Athlon 64 or later
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: Athlon 64 or later
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan

Eric The Unready PC YAPILAN YORUMLAR