Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Evergarden

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Gizemli orman bir dünya ortasında yer durmaksızın tatmin edici bir puzzle oyunu içinde kendinizi kaybedebilirsiniz. Oyunun yatıştırıcı ritim dalmış olmak gibi tuhaf yeni formlar ortaya çıkarmak ve derin gizli sırları içine bitkiler birleştirerek bahçe dönüştürmek. Ormana dolaşmaya ve Fen, yaratık rehberi yardımıyla getirmek. Evergarden ilk başta tanıdık hissedebilirsiniz, ama önce oynadığı bir oyun gibi olduğunu keşfedeceksiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Q: Ne tür bir oyun bu?
Bir: Evergarden “evergreen” bulmaca oyun, set içinde bir anlatı macera.

Çekirdek bulmaca oyunu erişilebilir ve rahatlatıcı olarak gelişmekte yıl geçirdim, ama aynı zamanda çok derin ve stratejik ettik. Temel düzeyde, bir gemide daha değerli öğeler oluşturmak için bitkiler birleştirmek ve bir sınır içinde bahçenizde büyüyecek. Olsa oyun sırları bir çok tutar ve çoğu oyuncu büyük bir puan almak için gerekli stratejilerin ustalaşmak ay geçirecekler. Oyunun bu kısmı da bir afiş var.

Bahçe bulmaca tahta ötesinde, gizemli bir orman ortamı keşfetmek için yatıyor, kendi bulmacalar ve ilerleme ile. Bulmaca çözmek için çekirdek bulmaca kartını oynayarak kazanmak ve bulmaca kurulu derinlik ve eğlence katan yeni “şarkı” kilidini taşları kullanacağız.

Uzun oyunu mıdır?

A: çekirdek bulmaca oyunu “evergreen”, yani oyun tekrar tekrar ve devam erbabı, olmadan gerçekten “tamamlamak”. Macera oyunu bölümünü keşfetmek için çoğu oyuncu 4-8 saat sürer, ve aynı zamanda her gün kilidini açmak için yeni bir usul bulmaca ile meydan günlük bir bölümüdür.

Evergarden Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: SSE2 instruction set support
  • Ekran Kartı: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan

Evergarden YAPILAN YORUMLAR