Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Faeria

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Özel yaşam Kurulu ile Faeria gerçek bir stratejik kart savaşlar ile mücadele edecek. Güverte tekne, savaş şekli, ve zafer için mücadele!

Başka bir strateji oyunu. Heyecan verici bir güverte inşa ve destansı savaşlar mücadele olarak savaş şekli. Zam Dağları, yapı, ormanlar, dolgu göl ya da çöl kumları koşum. Zafer için kendi yolunu seçin.

Basit ve uygun fiyatlı YDP dayalı iş modelimiz ile koleksiyonunuzu kazanmak. Pahalı mikro-hareketleri olmadan bir kart oyunu deneyimi. İster solo kampanyalar, taslak modu, ya da PVP ile, tüm kartları sadece oyun oynayarak kazanılır.

Solo içeriği, kooperatif görevleri ve Bulmacalar 100+ saat tadını çıkarın! Karşılığında sana ödül sorunları geniş bir dizi keşfedin. Yolculuk Oversky ve dolambaçlı Dünya Patronlar yenmek veya Taslak modunda düşman AI oynamak!

Güverte kurma becerilerini nihai test koymak nerede Pandora, Faeria eşsiz taslak modu girin. AI karşı oynamak veya PVP nihai test etmek için güverte koymak seçin. Ne kadar dayalı ödüller kazanın. Koleksiyonunuzu artırmak için, ya da sadece eğlenmek için mükemmel bir yol!

Bizim resmi Nifak kanalı, subreddit katılarak başarılı, destekleyici ve yardımsever toplumun bir parçası haline forumları – ya Da Hub katıl! Yapım Yılı, oyuncular daha davetkar bir grup bulmak epey zor olacaktır.

Düzenli resmen harika ödüller ile tanınan turnuva rekabet – ya da onları canlı ve oyun ganimet kazanmak dikkat! Daha pek çok eğlenceli sistemimiz mükemmel performans için oyuncular ödüller ve herkes izlemek için, zevk ücretsiz ganimet kazanç sağlar.

Faeria Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 & 10
  • İşlemci: 2.2GHz Dual Core
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1Gb VRAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Faeria YAPILAN YORUMLAR