Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Falling Plus

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Peppy Penguen kendi işleriyle ilgileniyordu. Aniden, Wally Mors içeri girmeye çalışıyor, ve büyük bir karmaşa yarattı! Buz blokları tavandan, ve zaman zaman, Wally çok düşüyor düşüyor! Eğer Peppy dikkatle renklere ve hızlı bir şekilde çalışmıyor, sorunları bir dağ altında gömülü olacak! Peppy pisliği temizlemek ve saldırgan kurtulabilirsiniz? Hepsi sen ve refleksleri bağlıdır.

Düşen Artı isteğe bağlı bir emülatör tarzı bir sunum ile bir retro tarzı arcade oyunu. Zamanda geriye Seyahat ettik düşüneceksin! Eğlenceli oyun keskin, renkli grafikler ve orijinal klasik müzik ve ses efektleri ile desteklenmiş, Commodore 64 üzerinde oluşturulur. Ama aynı zamanda tüm kararlar için bu özelleştirilebilir oyun kumandası ve klavye kontrolleri gibi modern özellikleri, ve tam destek! Artı, altı farklı Buhar Liderler yüksek puanlar için yarışacak!

Ayrıca iki ek bonus modları: Hayatta kalma Meydan okuma ve Yazma Igloo sorun olsun! Her ikisi de, bir hayat olsun ve mümkün olduğunca uzun süre zor şartlar altında hayatta kalmak gerekir. Yanan Igloo ilerliyor her zamanki engeller ve Düşmanlar ile ateş gönderirken hayatta hiç bitmeyen zorlu bir seviye içine atar.

Düşen Artı-orta 1980 erkenden size getiriyorum aldığım zevk kadar onu oynarken zevk umuyoruz. arcade bulmaca oyunları aksiyon dolu bir aşk mektubu- Lütfen Düşme Plus ile zamanın keyfini çıkarın!

Bu oyun yerel olarak 1 veya 2 (Alternatif) oyuncular destekler.

Falling Plus Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo P8600, equivalent, or better
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GeForce 200 series, AMD Radeon HD 5000 series, Intel HD Graphics 4000, equivalent, or better
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İlave Notlar: Xbox One, Xbox 360, DualShock4, Switch Pro, and Steam Controllers supported

Falling Plus YAPILAN YORUMLAR