Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

False Front 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Yanlış bir Ön savaş sadece bir spor olarak görülen, ama aynı zamanda televizyonda yayınlanan ve binlerce kişi ile seyirci tarafından canlı olarak görülmediği bir dünyada geçen bir çizgi film birinci şahıs nişancı. En büyük asker olmak size zaferi getirecek değil, ama aynı zamanda büyük izleyicilerin sevgi ver.

“Bu oyun ile vizyonumuz ilk kişi shooter duygu eski okul çekim. Anlamak kolay ama asıl zor olan çok karmaşık gelmiyor bu bir oyun deneyimi, bir oyun yapmak istiyorum. Bu arcade tarzı oyun ile birlikte basit bir grafik oyuncu gönlünü ferahlatmak ve sadece iyi bir zaman oynamaya izin inanıyoruz. Umarım oyun 2018 yılında çıkacak, ama oyun kısa bir süre için sadece geç, ama sonsuza kadar kötü olduğunu ”söyleyerek,” sopa gibi. Bu yüzden yeterince iyi olduğunu düşünüyoruz oyun yayınlayacak.

Şarj gelecekteki tüm DLCs tamamen ücretsiz yapacağız. DLCs üzerinde bir fiyata sahip, yeni içerik için sevinç alır şahsen düşünüyoruz. Artık bir hediye, ödeme için sadece başka bir şey gibi geliyor. DLCs bir hediye gibi hissetmek istiyoruz. Oyun için daha fazla içerik eklendikten sonra artış olabilir 9.99 dolar, perakende olacaktır.”

Oyun arkadaşlarınızla birlikte bu Takım Deathmatch, Arama gibi gamemodes oynamak ve daha fazla Yok ve çok Oyunculu modu vardır. Ayrıca Enfekte veya Prophunt gibi biraz daha eğlenceli ve farklı gamemodes eklemek için çalışacağız, ama bu yayınlandıktan sonra eklenecektir.

Ayrıca serbest Sniper, Assault, SMG ve Shotgun 4 farklı oynanabilir sınıfları olacak. Bu sınıflar, farklı yetenekleri olsa hem biraz dengeli ve onları yapmaya çalışacağız.

Şu anda oyun, keskin Nişancı, Saldırı, Makineli Tüfek ve 4 farklı sınıf var. Basit tutmak istiyoruz ve bu nedenle sınıflar için bu basit üsleri olacak. Sınıflar 2 birincil ve ikincil silah 1 ile başlatmak seçim için daha fazla yayımlanmasından sonra gelmek olacaktır.

False Front Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • Ekran Kartı: 2000 MB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 3000 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

False Front 2019 YAPILAN YORUMLAR