Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Farm Manager 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Çiftlik Yöneticisi 2018 çiftlik oyununda kendi çiftliğini yönet. Çiftlik işini genişlet, ucuz maliyete üret ve ürünlerini yüksek fiyattan sat. Tarla işleme süreçlerini yönet, iyi işçileri tut en uygun çiftlik araçlarını satın al, hayvanlarını yetiştir ve hasat edilen ekinleri işle TR. Çoklu kamera kipleri sayesinde dünyaya işçilerinin gözünden stratejik bir açıyla bakabilirsin. Değişen hava şartlarına ve mevsimlere ayak uydur. Erken bahar döneminde mahsulleri satmak için sera kur. Evlat kullanma tarihleri bitmeden hızlıca hasat fırsat mahsulleri satmak için yeni ve eski özel tarım makineleri satın al. Maliyetleri en uyguna indirge ve sadece hasat zamanlarına mahsus mevsimlik işçi al. Bölgenin en iyi çiftçisinin kim olduğunu kanıtlamak için komşularının meydan okumasını kabil et.

Sıradan buğday ekmek istemiyorsun, değil mi? Belki de elma ağacı sinirlendirmek, çilek ve hıyar yetiştirmek istiyorsundur. Çiftlik Yöneticisi 2018 oyununda 20’den fazla mahsulu elle veya makine kullanarak ekip, biçebilirsin. Tabii ki hasatın belli bir dayanırlığı vardır. Fidelerini ekmeden önce, ilk olarak arazinin ekip biçme için gerekli olan hazırlıklarını yapmayı unutma. Bitkilerini kırılgan, ince fidelerden rengarenk çiçekli, sağlıklı ve toplamaya hazarı ekinlere dönüşmesini izle. Kuraklık zamanları sulama yapmayı unutma. Bitkilere gereken özen gösterilmezse hastalanırlar, kuvvetlerini kaybedip nihayetinde solarlar.

Makine pazarından sıfır ve kullanılmış tarım makineleri satın bay’dan alabilirsin. Yaklaşık 40’a yakın makine arasından seçim yapabilirsin. Unutma ki ucuz ve kullanılmış makineler hızlıca bozulabilir. Özellikle de tecrübesiz bir işçi tarafından kullanılıyorlarsa. Tarım makineni satın almadan önce, park alanına koyabilmek için gerekli alanı oluştur.

Gerçek çiftçilik, sadece tarım arazisi anlamına gelmez. İşleme tesislerinden tut, fabrikalara, çiftlik binalarına ve ahırlara kadar 40 dan fazla bina seçebilirsin. Hasadın hastalık kapmış olabilir. Belki de fabrika yapmanın vakti gelmiştir. Yetiştirmek istediklerin için özellikli bir fabrika kur. Meyve suyu ve dondurulmuş gıda üret. Çok fazla koyun, inek veya keçi sütü mü ürettin? Et üretimine forumlarında yapmak istemiyorsan peynir veya yağ üretmeye başla.

Ekip biçmek için yeterli bitki yok mu? Çiftlik Yöneticisi 2018 oyununda hayvan besiciliği de yapabilirsin. Arı, tavşan veya hindi gibi küçükbaşların yanı sıra keçi ve inek de yetiştirebilirsin. Hayvanlarına uygun besini verdiğinden ve işinde uzman bakıcılarla çalıştığından emin ol. Yeni satın alınmış hayvanları yetiştir, onları süt ve yumurta üretecek vaziyete getir. Arılar, kanola ve kara buğday sever. Arazini yakınlardaki uygun bitkilerle oluştur. Hayvanlar hastalandığı zaman baytar, üreme vakitleri geldiğinde İMKB kıyakçı çağır.

Kuraklık, şiddetli yağmur gibi olası hava şartlarını öğren ve tüm mahsulleri ilk dondan ve kar yağışından önce topla. Çiseleyen yağmur sırasında gökkuşağını, boyu değiştiren gölgeleri, değişen güneş ışığını ve mevsime bağlı renkleri gözlemle. Fotoğraf moduyla onu bir sonbahar renkleriyle veya şimşek fırtınası sırasında arka planda oluşan siyah manzarayla süslenmiş çiftliğinin hemen fotoğrafını çekebilirsin.

Çiftlik Yöneticisi 2018’de 3 farklı oyun modu bulunmaktadır. Hikâyeli oyun, 15 bölümlük farklı senaryo kipi ve serbest kip bulunmaktadır. Hikâyeli bölüm, oyundaki başlıca geçmiş zaman için yardımcı fiil ve çiftliğini nasıl düzgün yönetebileceğini gösterir. Senayo kıpı ıse farklı olay ve görevlendirmelerle bu nasıl çıkacağını gösterir. Serbest kipte ıse zenginleştirilmiş görevlendirmeler ve sözleşmeler arasında serbestçe işlem yapabilirsin. En sevdiğin oyun modunu seç ve işe koyul!

Mahsul, makine veya bina bulamıyorsan onu zaman oyuna kolayca kendi başına ekleyebilir ve diğer oyuncularla paylaşabilirsin. Olası bileşenleri paylaşmak hızlı bir hedef modeli oluşturmaya yarar. Nesnenin beklenen nicelikleri ” boş bir düzende seçilebilir.

Farm Manager 2018 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
  • İşlemci: Intel i5-2400, AMD FX-8320
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 560 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
  • İşlemci: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Farm Manager 2018 YAPILAN YORUMLAR