Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Fictorum PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Terör saltanatı asla ardında enkaz edebi bir yığın ayrılırken olarak çok tatmin edici geliyor. Sihirbazlar çok ihtiyaç duyulan bir makyaj, tam Fictorum ile dünya harita tabanlı yıkılabilir yapılar, rasgele bir düğüm, ve tatmin edici bir büyü sistemi özellikleri–büyü şekillendirme ve özelleştirme sinek aksiyon rol yapma oyunu.

Fictorum, mage senin başından en sihirli merkezli oyunlar bulunanlar aksine gerçek, efsanevi bir güce sahip. Sihirli sistemimiz oyuncu özelleştirme ve yeniden yapılanma, rakipsiz bir seviye veren dinamik ve sezgisel bir büyü yapma ve şekillendirme sistemi kullanır. Üç rünleri büyü uygulanan, her biri farklı bir yazım özelliği etkileyebilir. Rünleri kolayca oyuncunun mevcut ihtiyaç, ilgi, ya da kapris uygun takas. Yerde düşmanları dondurmak için buz patlamalar yükseltmek olabilir, bir köprü çökmeye ve takipçilerini engel veya bir kümedeki bazı hedefleri vurmak için birlikte bir yıldırım saldırı zinciri fireball bir patlama yarıçapı genişletin. Şekillendirme çok daha fazla taktik ve tatmin edici büyü yapma yapar.

Bunun yerine güçlerini içine tökezledi ve tesviye kadar düşman ya da tüm alanlarda önler eden bahtsız bir köylü çocuğu olarak başladığı daha, oyuncular kurulan büyücü bir badass, intikam için görevini kararlısın rol almak. Henüz meydan bol—sihirbaz kendisi tarafından yayılan bir İmparatorluğu yıkmak, intikam için onun arayışı bozuk günahlardan haydutlar puanları, Sorgucular kadrolar ve ordularını kullanıcıları gerekir. Kahramanı sınırsız sihirli güçleri erişebilir, daha az yükseltilebilir hale gelinceye kadar passably iyi çalışan bir büyü spam hakkında oyunu yapma. Deneyimi daha büyülü cephanelik terzilik, oyuncu etkin bir şekilde özgürlük geniş bir yelpazede ve yeteneği veren, verimli ve heyecanla her engeli yok. -Dünya haritası oluşturulan rastgele (büyük binalar raflardan tablolar arasında yalnız bir çatal bile) her bir yapının yıkılması olduğu yerlerde bulunuyor.

Fictorum Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7+ 64 bit
  • İşlemci: Core i5 or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 760 or equivalent
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Fictorum PC YAPILAN YORUMLAR