Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Fishing Simulator

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Balıkçılık simülatörü deniz keşif lite başlayın! Büyük yakalamak! Kare dünya balıkçılık şampiyonu! ultimate balıkçılık oyunu! Yeni çubuk ve dişli! Hadi şimdi balık! sanal bloklu dünyada bulunan en iyi balık simülatörü Bowling Malzemeleri keşfetmek ve yeni balıkçılık alanları keşfedin! Açık en iyi balıkçı oyun dünya! İnşa bir dünyada ekstrem spor balıkçılık eğlenceli bir oyun! Bir olta döküm sırasında timsah saldırısı ya da kızgın köpekbalığı kaçının! Aşk binası, balıkçı adlı bir hobi var ve inşası? (Marlin, köpekbalığı, balığı, kedi balığı, somon vb.) en iyi balık yakalamak. ya da eski bir ayakkabı ya da… bir Denizkızı!

Balık en iyi yaz kış balıkçılık ve balıkçılık oyun deneyimi sunuyor sağlar, böylece başka bir hobi balıkçılık oyunlar için artık aramak zorunda değilsiniz. en iyi balıkçı nokta ararken dünyayı keşfetmeye lite başlayın! Büyük yakalamak için deneyin! Spor balıkçılık oyunlar! Balıkçı senin ev tasarım süslemeleri ve tasarım. Kupa toplamak ve dünyayı keşfetmek! Hobisi olan insanlar için yaratıcı Balık tutma oyunu! Balıkçı macera başlayın! Balıkların kum açık dünya tam yakalamak! Kullanım tekne veya yatlar nadir türler yakalamak için. Bazı balıklar çok nadirdir ve yakalamak için özel ekipman gerekir. Pocket edition vahşi balıkçılık oyunu kahraman! Bir oğlan ve kızlar! Gerçek balıkçılık hayranları için Sım oyunu! Kedi balığa gittiğinde neler olacağını görün!

2018 en harika Balıkçılık Simülatörü – Vahşi Balıkçılık oyunu oynayın! balıkçılık başka bir seviyeye taşındı. Denize derin dalış dişli, zıpkın ve dalış al. Hadi balık! Bir zıpkın kullanarak aç bir köpek balığı avlamak, büyük bir ton balığı ya da king salmon. Ultimate sinek balıkçılık. Ölümcül köpekbalığı ve barakuda dikkat edin. Hayır makara, balıkçılık takılmak yok, solucan, yem, olta, net bir mücadele. Sadece sen ve harpoon. Sualtı dalgıçlar için oyun yerleri balıkçılık dünyanın en iyi uçan macera tadını çıkarın. Rahatlayın ve gevşeyin. Balıkçılık bu harika balık avı ile bu sezon ateşi yakalamak oyun ücretsiz balıkçılık sinek. Hadi balığa çıkalım! Sualtı zıpkın balık avı! Ücretsiz sinek balıkçılık oyunları ve yayın balığı, albacore orkinos ve ton balığı gibi coelacanths, peacock bass gibi büyük balık türleri için, av için gerçekçi balık ve beyaz köpek balıkları bile olsa eğlenmek. Balık 100’den fazla farklı tür var!

Fishing Simulator Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: 7/8/8.1/10 (64bit only)
  • İşlemci: Intel Core i5 Processor or similar with at least 2.6 GHz
  • Bellek: 6 MB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 560 or similar AMD Radeon (no support for onboard cards)
  • Depolama: 1017 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: yes
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: 7/8/8.1/10 (64bit only)
  • İşlemci: Intel Core i7 Processor or similar with at least 3.5 GHz
  • Bellek: 8 MB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 780 or AMD Radeon RX 480
  • Depolama: 1017 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: yes

Fishing Simulator YAPILAN YORUMLAR