Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FlatOut 2™

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


KAZA BU DİKKATSİZ SÜRÜŞ!
Ama bir kaç neden olabilir. Bu yüksek hızlı yarışlarda, indirebilmek fazla zarar, daha iyi. Turbo ultimate yüklü arabalar ve çılgın rakip sürücüler en yıkıcı çizgi test etmek için bekliyor. Sorumlu sürücüler uygulamak gerekmez.

  • Nesneleri binlerce yok etmek.
  • Mini oyunlar vahşi bu 12 çılgın zorlukları sürücü savurmak gitmiş.
  • Kavrulmuş çöller, büyük kanalizasyon ve dar sokakları, şehir genelinde yol kazası.
  • Rakibinizin araba Ram ve havada uçmak izleyin onları kazanmak için buradasın!

Maç 2 © 2006 Empire Interactive Europe Ltd. Hikaye Eğlence Ltd tarafından oyun kavramı ve gelişimi. İmparatorluk, Dediğiniz ve “E” Empire Interactive Europe Ltd. ‘ nin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. İNGİLTERE/Avrupa ve/veya diğer ülkelerde. Tüm hakları saklıdır. “Logosu ABD’de ve diğer ülkelerde Intel ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır oynanması gerekiyordu ATI, NVIDIA Logosu, GeForce ve “Yolu. GameSpy” tasarım Powered by GameSpy ve “GameSpy Industries, Inc ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır. e bir ürün.u.

FlatOut 2™ Sistem Gereksinimleri

    Minimum: Windows XP/2000 XP SP2 / 2000 SP4, 256 MB RAM, 64 MB* video card, 2.0 GHz Pentium® 4 or AMD® 2000+ processor, DirectX compatible sound card, 3.5 GB free hard drive space, DirectX 9.0c, TCP/IP required for LAN play, 512kbs minimum, Broadband connection required
    FlatOut 2 supports gamepads. Gamepad with 8 buttons minimum (to support all configurable game commands) is recommended.
    * FlatOut 2 supports the following Chipsets, nVidia Geforce FX 5/6/7 series, ATI Radeon 9600 Pro/XT and above, ATI Radeon X200 and above. On-board/ integrated graphics cards and laptops not supported.

FlatOut 2™ YAPILAN YORUMLAR