Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Found Horror Game 11.exe

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Ina, bir kadın tek başına bir benzin istasyonu görevlisi bir gece, geç saatlere kadar çalışıyorsun. Bu gece sadece sayacı manning başka bir sıkıcı olaysız akşam gibi görünüyor, ama gecenin zifiri karanlıkta bir şeyler yerine oturuyor, glee ile bir hasta, sapık, rahatsız edici kabus haline ensnaring. Eğer sadece işe gelip, dürüst olsaydın iyi olurdu.

Ben okuldayken, çok zaman oyun fikirler geliyor ve dizüstü bunları yazarak geçirirdim, Oyunlar, video kasetler ve kaset gibi gelişmez ve sonra Oyun Fabrika ve RPG Maker gibi motorlarda kısmen bitmiş oyun projeleri terk etmek ya da ek malzeme oluşturma. Golem aka AestheticGamer, internetin bazı köşelerinde meraklısı ve fanatik mutlak bir korku olarak bilinen Dusk ediyorum. Ama gerçek şu ki, bir zamanlar büyük bir korkak kedi vardı Bir zamanlar. Ben de sadece onun tarafından korkmuştum çünkü korku nefret ettim ikna oldu. Korkunç deneyimleri kabuslarla beni huzursuz olur, ama aynı zamanda içimde garip bir hayranlık vurdu. Aslında yakın yetişkinliğe kadar korku beğendiğim parçaları bir araya getiremedim, ama her zaman karanlık, Cadılar Bayramı için hayalet hikayeleri, kabuslar ve çarpık bir cazibe vardı.

Buldum Korku Oyunu 11.exe‘ bir oyun derleme canlandırmaların bazıları bu hurdaya oyunlar ve fikirler ben yazdım dizüstü bilgisayarlar yıl önce. Bazı detayları değiştirdim, örneğin bunlardan bazıları başlangıçta fan oyunları ya da hiç satmak ve yaptım orijinal malzemelerin yerini alabilir ve kullanabilir telif hakkı malzeme kullanılmıştır. Oyunun kendilerini hiçbiri derece (15-45 dakika) uzun, ama her biri sırlarla dolu. Tüm 11 Oyunlar, sadece 1 Oyun başlangıcında mevcut. Bir kez oyuncu topluluğu maç başına verilen gereksinimlerini ve oyun için Buhar Toplum Tartışma Panosu gönderiniz, tüm sahipleri oynamak için bir sonraki oyun kilidini olacaktır.

Diğer oyunlar diğer kahramanı özelliği, ama oyunun sonuna ulaşmak zorunda olan (ama bazen, bir oyun için birden fazla sonu). Her oyun farklı, ama aynı zamanda benzer. Fikirler kabuslarım geldi… Ya da en azından kabuslarım vardı sanırım, ama başka ne olabilir? Benim çeşitli dizüstü bilgisayarlar onları aldım, bantlar ve kasetler bu projeler için vardı fikirleri kaydedilmiş, ve bazı fikirleri asla geri geldi sonra başladım eksik oyun haline almak için birlikte yeteri kadar ileri gitti. Ama onları geri geliyorum.

Korku dolu bir labirent basit perili ev simülatörü, ürkütücü dating sim bir duruma yelpazede kendilerini oyun, bir tuzak. Senaryolar çeşitlidir kendilerini, zor ve tuhaf, daha moreso ilk bile görünebilir.

Bu oyunları paylaşmak istiyorum, ve belki bunu yaparsam, sonunda duracak.

ÖZELLİKLER:

 • On bir ayrı ama bağlı fikirler keşfetmek, ama her biri için benzersiz bir oyun deneyimi ile 11 küçük oyunlar. Her oyun bir veya iki büküm ve benzersiz ürpertici bir deneyime sahiptir.
 • Toplum katılımı ile deneme ve zaman ve emek üzerinde daha fazla kilidini benzersiz epizodik bir yapı.
 • Bulup ortaya çıkarmak sırları, işe doğru ve keşfetmek için bir bütün olarak toplum için ve hedefleri ile dolu.
 • Uğursuz bir hava içinde akmaya başlar. Her şey göründüğü gibi değildir, ve tedirgin edici bir atmosfer her zaman senin ayak üzerinde devam edecektir.
 • Birkaç orijinal bir beste ile birlikte çeşitli sanatçıların yer aldığı, müşteriler için hareket ses özelliğine sahip sinir bozucu bir ses tasarımı. Bu en iyi kulaklıkla karanlık bir ortamda zevk, daldırma için Ritüel ‘bir Korku diyelim, isterseniz.
 • Deneyim için Oyunlar çeşitli için birden fazla sonlar, ve..
Found Horror Game 11.exe Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 (32bit/64bit)
  • İşlemci: Intel Core2 Duo or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel Core2 Duo or better
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: 1280×720 or better Display

Found Horror Game 11.exe YAPILAN YORUMLAR