Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Franchise Hockey Manager 4 PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Franchise Hockey Manager 4 olduğu en derin, en otantik hokey strateji oyun deneyimi bulabilirsiniz. Oyun resmen NHL® tarafından lisanslı, Stanley Kupası®yakalamak için favori franchise başına geçmesi için izin sadece PC/Mac oyunu.

Dünya çapında 24 fersah birini seçin ve zafer için kendi hokey evren rehberlik – ya da oluşturmak, ya da tarihsel NHL® bir başlangıç tarihi seçin 1917 kadar bir takım seçin. Ücretsiz ajanları, ticaret oyuncular imzalamak, superstars sonraki ürün taslak, ve çok daha fazlası!

Bu bir Genel Müdürün odasında bir takımdan bir maaş çizim olmadan oturan alırsınız o kadar yakındır. Takım mali nezaret, maaş kap üzerinde bir göz tutmak, personel işe, ticaret paketleri hazırladık, ücretsiz ajanları için sözleşme teklif yapmak, ve yıldızlar yeni nesil taslak.

Yeni 4 FHM özellikleri:

2017-18 takım kadroları
Oyuncu derecelendirme detaylı araştırma sayısız saat dayanan gerçek mevcut kadroları özelliği 24 oynanabilir Ligler bir ekip devralacak. FHM 31 tüm takımlar için 4 gerçek logolar, üniformalar, ve geçmişlerini veren Ulusal Hokey Ligi® lisansı, ek olarak, oyun Avrupa hokey liglerinden Kuzey Amerika küçük Ligler, Kanada büyük junior lig ve birden çok düzeyi vardır.

Vegas, bebek!

Evet, yeni NHL® genişleme ekibi, Vegas Altın Şövalyeler™ ile zar dönebilirsiniz. Genişleme taslak üzerinden inşa edildiği ekibi kontrol altına almak ya da orijinal takımlarına bu oyuncular döndürmek ve Altın Şövalyeler, stratejik bir vizyon doğrultusunda™ versiyonu.

Görülmemiş özelleştirme

4 FHM bir lig kurmak için daha fazla seçeneğiniz vardır. Yapılandırılmış yapılar ön liginde konferanslar ve bölümlerin sayısını seçin ek ekiplerinin, program uzunluğu ve sayısında.

En hokey hiç

1917-18 sezon kadar tarihsel olarak doğru kadroları, Batı Kanada’da erken büyük Ligler dahil olmak üzere seyahat ve keyfini çıkarın! 4 FHM parmaklarınızın ucunda şimdiye kadar yayımlanan herhangi bir oyun daha fazla hokey tarih koyar.

Buna ek olarak, NHL® takımın başına FHM 4 30 yeni tarihi zorluklardan biri bir deneyin ve tekrar, ya da geliştirmek, Montreal 1950 Hanedanı gibi başarılar, Philadelphia 1970 genişleme kazanır, ve Vancouver çılgın 1982 Stanley Kupası® finale çalış!

Meydan Okuma Modu

Ayrıca Challenge Modu, oran size karşı yığılmış olsa bile rekabet etmek ve kazanmak iten yeni bir bükülme ile modern olarak test hokey zekanızı koyabilirsiniz. Şimdi 4 FHM her alanında mevcut olan Zafer Modu, popüler Yolda bir spin.

Komiser Modu

Şimdi tüm oyun türleri içinde üst düzey bir bakış açısına ve uygun gördüğünüz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Dünya çapında oynanabilir Ligler

Avusturya, Belarus, Danimarka, Slovakya, Polonya ve diğer ülkelerden dönen Favoriler ek olarak bir takımın başına geçmesi. 4 FHM de her zamankinden Avrupa Şampiyonlar Ligi ve daha fazla uluslararası yarışmalar vardır.

Şaşırtıcı detay

 • Daha birçok yeni özellik vardır:
 • Şöhret yeni bir Salon sistemi
 • Çizgi kimya
 • Oyuncu forma numarası emekli
 • Yeni postseason ödülleri
 • İstatistik izleme genişletilmiş, tek oyun kayıtları da dahil olmak üzere
 • Oyun ses ve görsel geliştirmeler
 • Ve çok daha fazlası!
Franchise Hockey Manager 4 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: XP, Vista, Windows 7, Windows 8.x, Windows 10
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: min. 1280×768 display (minimum-sized display requires fullscreen mode)
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Franchise Hockey Manager 4 PC YAPILAN YORUMLAR