Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

G2 Fighter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Chongqing, Çin YÖRÜNGEYE OYUNLARI, küçük bir stüdyo vardır. İlk oyunumuz : G2 SAVAŞÇI tanıtmak için çok mutluyuz.

G2 SAVAŞÇI rolünü oynamaya içeriği dolu shooter oyunu aşağı bir üst. . Sadece boş ve yabancı bir dünya içine oyuncular atmayı planlamıyoruz, bunun yerine, farklı sonlar için farklı kararlara yol açar, diğer birçok yan görevler ve rastgele olaylar ile birlikte ana hikaye hattı olacak.
Oyunda G2 adlı gizli bir örgütün ana karakteri – Bern Pierron – genetik geliştirilmiş bir ajan olarak da, oyun ama çoğu kişi tarafından ünlü bir ödül avcısı olarak bilinen varlık. İnsanlar, makineler ve zombiler arasındaki destansı bir savaş katılın. Boş arazideki sırlarını keşfedeceksiniz. Eski dünya harabelerinde eski teknoloji ile inşa edilen efsanevi vites aramak için dalış. Taban ve ordu bile olabilir.
(Sürece bu içeriği yaptığımız gibi) her zaman olmak istediğin gibi olmaya karar senin…… Para için basit bir kelle avcısı öldürmek olan yetki ya da sadık bir ajan olmak? Bir maceracı olmanın boş arazideki bir Fatih olma keşfetmek için yaşıyor? Kararını verecek.

DÖVÜŞ SİSTEMİ

G2 SAVAŞÇI hızlı tempolu savaş sistemi vardır. Mermi ile tam ekran henüz hala kadife gibi pürüzsüz premiere hedefimizdir. Karakter(sınırsız cephane), 1 melee silah, 1 el bombası, 3 oyun ve 1 nihai beceri 3 menzilli silahları var. Ayrıca, en fazla 4 takım üyelerinin çoğu 10 kiralık katiller ile alabilirsin.

RASGELE OLAY SİSTEMİ

Ayrıca tamamlamak için günlük görevler keşfetmek ve birçok rasgele olay noktalar vardır. Daha fazla Hazine kutusu yağma istiyorsanız, ziyaret ettiğinizden emin olun.

YÜKSELTME SİSTEMİ

Çünkü bu oyun özünde bir ARPG, karakter hayatta hareketinin ilk seçenek değildir tutmak için zarar kaçınarak. Bunun yerine, bunu yapmak için dişli ve becerilerini yükseltmek. İki güçlü ekip üyeleri ve paralı önderlik edebilecek bir tank, profesyonel bir nişancı, mekanik beceri bir uzman ya da büyük bir lider olabilirsiniz.

EKİPMAN SİSTEMİ

Ekipman sistemi rastgele doludur. Belirli bir madde birçok çeşidi vardır, her zaman en iyi savaş tarzınıza uygun giysiler giymek için seçmelisiniz. Zaman geçtikçe, ekipman sisteme daha fazla değişken eklemek ve daha fazlasına göre sistem ve içeriğini daha iyi hissetmek için yaparız.

TAKIM SİSTEMİ

Ekip üyeleri hikayeler bir araya gelecek olan karakterleri, rastgele tek kullanımlık NPC kendi benzersiz bir görünüm, arka planlar ve yetenekler de var. Daha fazla ekip üyeleri kilidini açmak için tek yolu daha keşfetmek anlamına geliyor.
Eğer onlara katılmak istiyorsanız seçin. 4 üyeden olabilir, ama liderlik niteliği düşük mücadele biraz biri liderlik etmek mümkün olmayacaktır. Ayrıca, ekip üyeleri ile uğraş, daha fazla yan görevler kilidini açabilir ve diğer faydaları zaten tahmin edebilirsiniz.

SIRADA NE VAR?

2018 sonunda bu oyunu yayımlamayı planlıyoruz. Bu makalede, güncelleştirilmiş devam edeceğiz. Eğer bir öneriniz varsa, Yorum bırakmak için çekinmeyin. Teşekkürler!

G2 Fighter Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 10 64 bit
  • İşlemci: 2.50GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 530
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: 3.50GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GT1050TI
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

G2 Fighter YAPILAN YORUMLAR