Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gaia Beyond

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Gaia Ötesinde çekirdek mücadele, madencilik ve ticaret özellikleri etrafında inşa el yapımı 2D bir Aksiyon-RPG, keşif bir karışımıdır.

Kararlarınızı ayak izleri…

büyük olmayan içinde doğrusal güneş sistemi. Çok sayıda gruplar arasında ittifaklar ve NPC yüzlerce ile ilişkileri geliştirmek. Ticaret ve bilim görevleri yapmaya kişisel etkileşim ya da odaklanmak AVI korsanlar aşağı ve ödül toplayabilir. Sızmak şüpheli gruplar ve ortaya çıkarmak için gizli komplolar ve karanlık tehdit.

 • Gerçek Zamanlı Açık-Dünya Güneş Sistemi
 • 4K Grafik
 • Prosedürler dostu


Kusursuz ve eşsiz bir deneyim sunmak için, gerçek zamanlı olarak büyük 2D Açık bir Dünya sunan, hiçbir yükleme süreleri arasındaki kendi motorumuz oluşturduk. Evrenin her parçası, her an canlı ve aktif.

Sen, insan.

Kuiper Kuşağı dışında yaşanabilir gezegen bir şekilde, inquiringly aynı yıldızlara yaşayan diğer türler gibi bakan yüzü. Herkes? Hiç öğreneceğiz gibi görünüyor.

Geçmişte savaşın gölgesinde. İnsanlığın nesiller hayatta kalma kenarında savaştı. Kendilerine karşı ilk teknoloji kadar yükselmeye başladı, kazanmak için hırs doğuştan onların hizmet için yaratılmış. Dünya zamanlarında, kendi açtığı afet insanlığın mücadele etti ve sonunda büyük kalkış zorladı. Ve hala buradalar. Güneş sisteminin her yerinde bölünmüş, çeşitli koşullar altında ayrı gerçeklikte yaşamak.

Her şey çok değişti daha farklı – ve aslında hiçbir şey yoktur. Birlik yeni bir zihniyet, Makine Savaşı sonunda uyandı, zor günler. Sahte bir barış ve umut perdesi altında, kötü kan her zaman kalmıştı. Eski ve yeni düşmanlar yeniden yükseliyor ve insanlık en büyük deneme onun yüzüne, yine olacak. İnsanlığın çöküşü bir parçası olmak ya da daha parlak bir geleceğe sistemi yardım eder misin?

Bu senin elinde.

Ve sonra da biz varız

Oyun seviyoruz ve her zaman iyi bir oyun kendi vizyonumuzu gerçekleştirmek istedik. 2011 yılı, bu projenin motivasyonu ile onlarca yıldır “iyi eski” mekaniği birleştirmek ve onlara bugünün görsel ve teknik standartları ile iyi parlatın başladı.

2 1 Fallout+, Diablo, Grand Theft Auto, Baldur Gate, İcewind Dale, Escape Velocity, Deus Ex & Co gibi oyunlar etkilenmiştir. Bu başlıklar gibi bir oyun sadece yarısı kadar iyi oluşturma lanet bir sorundur, ama hoşuna gidecek bir şey oluşturmak için en iyi çabayı göstereceğiz.

Gaia Beyond Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 (32 and 64-bit)
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB video memory
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: OpenGL 3.3 or newer

Gaia Beyond YAPILAN YORUMLAR