Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Galactic Tower Defense

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Galaktik Kule Savunma Kule Savunma tarz farklı bir şekilde ele alıyor. Evin herhangi bir yerinde stratejik bir avantaj elde etmek için kule. Saldırı veya savunma yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için birden fazla kule yükseltmeleri seçin. Drone ile savaş gidin ve düşman sizin korku Komutanı ol.

Yıl 2242, daha popüler ve büyüyen özel askeri şirketler, Galaktik Kule Savunma Grubu, yeni bir işe. Şirket gezegenlerarası Donanma (I. Y.) olamaz ya katılmak değil ve bu operasyonları yürütmek için birini kiraladı.

(R. M. E. C) Nadir Metal Çıkarma Şirketleri, taciz ve çeşitli gezegenler arasında prime madencilik yerler için rekabet birbirlerinin çalışmalarını engelliyor. Bu, daha büyük ve daha karlı madencilik şirketlerinin bazıları, Nozama şirketin hizmetlerini kaydetme başladı bile. Bizim gibi, Nozama Şirketi özel bir askeri şirket, ancak Müşteri Memnuniyeti sağlamak için yırtıcı ve acımasız bir yaklaşım, en azından katil olmuştur.

Bu sözde “Hırs Savaşları”, kaybeden maden şirketleri çok ince uzayın uçsuz bucaksız bir okyanusa dağılmış (I. N.) gezegenler Arası Donanma, yardım istedi. Biz burada sen devreye giriyorsun. I. M. gibi de ince yayılır, ama parayı kaçırmak için çok iyi oldu. Oh, ve tabii ki o sivilleri sağlığı hakkında endişe duyuyoruz.

Galactic Tower Defense Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Window 8.0
  • İşlemci: Dual Core CPU 2.4 GHz
  • Bellek: 4 MB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GTX 650 / AMD Radeon HD 5830
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 612 MB kullanılabilir alan

Galactic Tower Defense YAPILAN YORUMLAR