Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Galaxity PC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Mobil VR ve tek başına da dahil olmak üzere herhangi bir VR cihazları ile Galaxity katılabilirsiniz. Sadece ağa her zaman ve her yerde bağlayarak fantastik VR hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyfini çeşitli mini gibi futbol olarak Galaxity oyunlar, beyzbol, birden fazla hayatta kalma modları ve diğer birçok içeriği vardır. Ayrıca kostüm değiştirmek ve renkli havai fişek ile gece eğlenmesine ya da sevdiklerinize harika bir film izleyebilirsiniz. Şimdi Galaxity katılın ve ücretsiz olarak tüm bu içerik keyfini çıkarın!

İçinde Facebook ile oturum

Facebook hesabınız var mı? Eğer sanal bir şehir için Facebook hesabınız ile bağlanmak, veri saklanır ve diğer VR cihazlarda oynayabilirsiniz

Avatar oluşturma

Saç avatar özelleştirmek için, cilt, giyim ve renk seçenekleri var. Sanal dünyada arkadaş avatar yaratıcılığını göster.

İnsanlarla arkadaş olmak, konuşmak ve

Galaxity sesli sohbet özelliği sunar. İnsanlar ile kendi sesinizi kullanarak iletişim ya da iletişim kurmak için çeşitli karakter ifadeler kullanmak ve farklı ülkelerden gelen insanlarla arkadaş olabilirsiniz.

Çeşitli mini oyunlar oynamak

Sen mini oyunlar; futbol, beyzbol, ve birden fazla hayatta kalma modu gibi çeşitli sunuyoruz. Arkadaşlarınla iyi eğlenceler. Arkadaşları ile oynamak için farklı oyun modları güncellemeye devam edeceğiz.

Tiyatroya

Arkadaşlarınla oyna ve YouTube izlemek için kendi sineması oluşturabilirsiniz. Patlamış mısır ve pizza hazırlayın!

Vb

Sanal dünyada size, daha fazla eylem, daha fazla para toplayabilirsiniz. Bu para ile, mağazadan güzel bir kostüm almak ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Ayrıca muhteşem bir havai fişek satın almak ya da saç modeli değiştirmek ve hatta özel bir madde ile kıyafetler. Geliştirdiğimiz çeşitli misyonlar sanal dünya hayatını daha eğlenceli hale getirecek.

Beta test hizmetleri

Şehrimizi daha iyi bir yer yapmak için açık beta testi başladı. Sunucu 30 Kasım 2018 Kadar açılmış olacak. Ancak, oyuncuların bağlı olarak ayarlanabilir.

Galaxity Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Win7 or higher
  • İşlemci: Core i5-4430
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Win7 or higher
  • İşlemci: Core i5-4430
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Galaxity PC YAPILAN YORUMLAR