Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gloria Victis

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Gloria Victis gerçekçiliğe önem veren, hafif fantezi öğelerinin olduğu, Orta Çağ ‘ da geçen açık dünyaya sahip bir MMORPG’dir. Beceriye dayalı hedeften bağımsız dövüşün, bölge kontrolünün de olduğu serbest PVP, detaylı ve geniş zanaatkarlık sisteminin, oyuncu kontrolündeki ekonominin ve ciddi, kapsamlı hikayenin tadını çıkarın – tüm bunlar hoş, gerçekçi grafikler ve sürükleyici atmosferle sunuluyor.

Üç ulustan birini seçin: uçsuz bucaksız yemyeşil doğada yaşayan Midlanderlar, dondurucu havasıyla ünlü Kuzey’e hınç besleyen İsmirliler veya Azeb İmparatorluğu ettiği ve gözü pek savaşçılarıyla birlikte savaşa katılın!

ÖZELLİKLER:

Hedeften Bağımsız Dövüş – Aksiyon odaklı, hedeften bağımsız, beceri ve taktiklerinizin önemli olduğu dövüşlerde yer çıkış biçimi. Hünerlerinizi gösterin ve yenilmez düellocu, kartal gözlüler okçu veya savaşta arkadaşlarına güven veren saygın komutan olarak ün kazanın!
Serbest PVP – Turnuvalarda, şehirlerde, kale kuşatmalarında ve tüm orduların çarpıştığı destansı savaşlarda ölümüne savaşın!
Bölge kontrolü – Toprakları fethedin, şehirleri ve kaleleri kuşatıp, duvarlar örerek krallıkların bitmek bilmeyen çekişmesinde avantaj sağlayın!
Yenilikçi Kısmi Yağmalama Sistemi – Düşmanınızı alt mı ettiniz? Yağmalamak istediğiniz spesifik eşyaları seçerek ödülünüzü çıkış biçimi – ama aceleci davranın, saat işliyor!
Şöhret ve Utanç – Yaşayan feodal toplumun bir parçası olun, itibarınızı herkese gösterin ve loncanızın bayrağı altında dostlarınıza zaferler tattırarak feodal hiyerarşide üst sınıflara yükselin – veya bir haydut olarak kaçın ve saklanın!
Karmaşık Zanaatkarlık Sistemi – En iyi kaynak ve malzemeleri arayın, zanaat atölyelerini Flash Web Sitesi, Bloglar ve 8 farklı gerçekçi alanda verimliliğinizi arttırıp usta olmak için diğerleriyle dayanışma içinde olun! Ekonomi ellerinize bakıyor – kılıçlar kurtların üstünden değil, demircilerin ellerinden çıkıyor.
Sınıfsız İlerleme – Kim olmak istiyorsanız onu olun; yapay olmayan sınıflarla karakterinizi şekillendirin ve yüzlerce eşya kullanarak ekipmanınızı baştan aşağı düzenleyin.
Canlı Açık Dünya – Kusursuz, olağanüstü, çetrefilli, eylemlerinize dinamik olarak tepki gösteren Gloria Victis’in oldukça farklı ve dolu dolu dünyası sizi bekliyor!
Hafif Fantezi Seçeneği – Orta Çağ Avrupası’ndan ve Ortadoğusu’ndan esinlenilmiş topraklarda keşfe çıkın, asırlık sırları ortaya ortaya çıkarın, unutulmaya yüz tutmuş definelerin peşinden gidin ve orta çağ hikayelerine bir film olmuş yaratıklarla yüzleşin!

UYARİ

Lütfen oyunun şu anda alfa aşamasında olduğunu, biraz sorun yaşayabileceğinizi veya bazı özelliklerin henüz eklenmemiş olabileceğini göz önünde bulundurun. Ayrıntılı bilgi için lütfen de “Erken Erişim” kısmını,!
Oyuncuların fikirlerine göre, belirtilmiş tüm özellikleri devamlı olarak geliştirip genişletiyoruz; aynı zamanda diğerleri de ya geliştirme aşamasında ya da yapılacaklar listemizde.

Gelecek güncellemeler ile eklenecek özellikler:

Binicilik – Yürümekten yoruldunuz mu? Ata binin, mızrağınızı kapın ve düşmana taarruz edin – veya atlı okçuluktaki benzersiz marifetlerinizi kanıtlayın!
Tüm güzelliği ve şöhretiyle tam bir orta çağ savaşı Geniş Çaplı Kuşatmalar – Şahmerdanlar, balistalar, koçbaşı ve katapultlar.
Denizcilik ve Deniz Harbi – Uzaktaki krallıklara mal taşımak için teknenizi yapın, deniz savaşında kendi donanmanızı yönetin veya dünyaca ünlü bir korsan olarak iz bırakın!
İnsanın evi gibisi yok Barınma – Kendi evinizi inşa edin, geliştirin ve dekore edin.
Özgürlük ve Suya Dalma – Bir süreliğine dinlenmek ister misiniz? Balık tutma, kumar ve bira içme yarışmaları gibi sayısız yan aktivitenin tadını çıkarın!
Tarihlerini, kültürlerini ve kendilerine özgü inanç sistemlerini keşfederek masalsı maceranızın keyfini çıkarın Gerçekçi Hikaye Akışı – Orta Çağ Avrupası ve Ortadoğusu’ndaki eski güçlerden esinlenilmiş üç ulustan birisini seçin – Midlanderlar, İsmirliler ve Azebler!

Şu anda şu bölgeler için Bildirisinin sunucu’ya barındırıyoruz:
-Batı Avrupa
-Doğu Avrupa/Rusya
-Kuzey Amerika
-Orta/Güney Amerika
-Güney Doğu Asya

Gloria Victis Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 Sp. 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3 or AMD Athlon II X4 with at least 2,7 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GeForce GT 740, Radeon HD 7750 – at least 1GB GPU memory
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Game requirements may change in time (optimization).
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 or AMD Phenom II X4 with at least 3.2 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 760, Radeon HD 7950 – at least 2GB GPU memory
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Game requirements may change in time (optimization)

Gloria Victis YAPILAN YORUMLAR