Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GRID Autosport

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Profesyonel motor sporları yoğun yeni bir takım, rakipleri ve yarış. Bir takım arkadaşı yanında yarış, anahtar rakipleri aşmak ve her pas ve pozisyon sayıları nerede vahşi yarış takımının sponsoru karşılamak gerekir. Büyük bir kariyer, favori yarış disiplin konusunda uzmanım ya da hepsini Touring Araba paketi saldırganlık hissediyorum, Dayanıklılık olaylar, hassas yarışı Açık Tekerlekli araba geceye lastik aşınma ve yarış yönetmek, Tuner olaylarda arabayı kontrol Haritayı fethetmek ve Sokak yarışlarında anında tepki. Farklı sınıflara ayrılmış her benzersiz bir kategori özellikleri serisi, Touring Cars, Hypercars, Endurance GT Cars, Prototip, Tek Koltuklu, Süper Modifiye araçlar dahil olmak üzere, Drift arabaları ve çok daha fazlası. İçerik ile dolu, GRİD Autosport 22 inanılmaz yerleri ve toplamak için dünyanın en heyecan verici çağdaş ve klasik yüksek performanslı yarış arabaları, ayarlama ve yükseltme çapında 100’den fazla yolları vardır. Geliştirme Topluluk geribildirim tarafından RaceNet ile her hafta yeni sorunlar sağlamak için güçlü olarak geri dönmesi-araç görünümü, otantik işleme ve multiplayer yarış, online takım rekabet için yeni Yarış Kulüpleri artı eklemek için tahrik edilmiştir. Ekran modları oyunun kapsamlı kariyer modu ve geniş çekirdek online oyunu tamamlamak parti modları, Demolition Derby ve rekabetçi bölünmüş.

PRO YARIŞ KARİYER İNŞA. Profesyonel yarış sürücüsü hayalini yaşa. Katılmak ve takım anahtarı, sponsor ödülleri kazanmak, bir takım arkadaşı ile rakipleri ve yarış yendi. Yarış favori stilinizi seçin veya hepsini fethetmek.

DİZİNİN BÜYÜK ARALIĞI. Touring Cars, Hypercars, Endurance GT Cars, Prototip, Tek Koltuklu, Süper Modifiye araçlar, Drift arabaları ve daha birçok adanmış bir dizi rekabet.

FARKLI YARIŞ STİLLERİNİ TECRÜBE. Touring Araba yarışı agresif paketi al, Dayanıklılık yarışmaları, düzgün ve Açık hassas bir ırk Tekerlekli araba, Tuner Yarışmalarda arabayı kontrol göstermek lastik aşınması yönetmek ve Sokak Yarışlarında anında tepki.

EN HEYECAN VERİCİ ARABA YARIŞI. Melodi gibi yarış arabaları seviyorum ve dünyanın en heyecan verici çağdaş ve klasik yüksek performans yarış arabası yükseltme. Kendi kıyafetleri oluşturma ve araba koleksiyonu oluşturarak stil çevrimiçi göster.

RACENET MULTİPLAYER ENTEGRASYONU. Arkadaşları ile topluluktaki diğer kulüplere karşı kendi takım renkleri altında Yarış Kulüpleri ve ırk oluşturmak üzere birleşti. RaceNet ile güçlendirilmiş her hafta yeni görevler alırlar, parça istatistikleri ve liderler tırmanmaya.

OTANTİK İŞLEME. GRİD Autosport yeni işleme modeli motor sporlarının en heyecan verici çağdaş ve klasik yarış arabası hissi yaratıyor, Arcade ve Simülasyonu arasındaki otantik, duyarlı güzel bir noktaya isabet.

GERÇEKÇİ AI. -Gelişmiş, hattı savunmak, şansa ya da kişiliklerini AI bağlı olarak baskı altında spin alacak gerçekçi rakip sürücü AI karşı yarış direksiyonu tarzı otantik bir deneyim için, örneğin, daha temiz Açık-Tekerlek olaylar racing veya Touring Otomobil temas adapte olacak ve yarış tekerlek baskı hissediyorum.

YOĞUN YARIŞ. Alkışlar, her pas sayar ve her pozisyon önemli önünde. İçinde geri dönüş ile yarış içinde olmalarını araç görünümü, kullanımı Takım arkadaşı kontrolleri ve Radyo haberleşme saldırı ya da yararlanmak için savunmak takım arkadaşın sormak.

AUTOSPORT BİR DÜNYA. GRİD Autosport özellikleri 100 rotaları üzerinde 22 inanılmaz bir lokasyonda ve büyük kariyer ve çekirdek online oyun Parti Modları artı rekabetçi bölünmüş ekran ile iltifat.

GERİ BİLDİRİM GELİŞTİRME İŞİNİ. Açısı geniş Toplum ile istişare, tasarımı ve GRİD Autosport üretiminde AUTOSPORT dergisinden Sürücüler ve uzman Yarış var.

GRID Autosport Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD3000 or AMD HD2000 Series or NVIDIA Geforce 8000 Series Series
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Direct X compatible soundcard
  • İlave Notlar: Supported Graphics Cards •Intel HD3000 Series, HD4000 Series, HD5000 Series • AMD Radeon HD2000 Series, HD3000 Series, HD4000 Series, HD5000 Series, HD6000 Series, HD7000 Series, R7 Series, R9 Series • NVIDIA GeForce 8000 Series, 9000 Series, GTX200 Series, GTX400 Series, GTX500 Series, GTX600 Series, GTX700 Series • AMD Fusion A8 or higher
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista 64 bit, Windows 7 64 bit or Windows 8 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i7 or AMD FX Series
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD5200 or AMD HD7000 Series or NVIDIA GTX600 Series minimum 1GB RAM
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Direct X compatible soundcard

GRID Autosport YAPILAN YORUMLAR