Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Guns, Gore and Cannoli 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


1940’lara çıkmaktadır hoş geldin. Avrupa savaşın yıkımına uğramış durumda, ABD muharebe hazırlığı yapıyor ve mafya zamanki gibi iş başında. Fakat bu sefer çok ileri gittiler, Vinnie için safra.
Silahlar, Gore Ve Cannoli 1’deki Thugtown Katliam da oğlunu bölümünde ne olduğuna dair çarpıcı gerçeği öğrendikten sonra savaşa gitmeye hazırlan.

“Tam burada işim bitti derken bunu seni geri çağırıyoruz!”

HİKAYE
1944 Yıl, Avrupa’daki savaş sona ermek üzere. Vinnie ilk Thugtown Katliam dan sağ kurtuluşunun ardından 15 yıl geçti. 2 Fakat geçmişin yarım kalan işleri su yüzüne çıkmaya başlayarak Vinnie’yi Avrupa’daki. Dünya Savaşı meydanlarına kadar sürüklüyor. Tıpkı bir köpek. köpek gibi Vinnie’yi takip eden ve tüm dostlarını düşmanı haline getiren kişinin kim olduğunu öğren.

TEMEL ÖZELLİKLER
İlk oyundaki Golden seraph ve sürükleyici gangster hikayesi Silahlar, Gore Ve Cannoli 2 ile devam ediyor. Üstüne üstlük, hepinizin sevdiği yüksek hızlı aksiyonu da unutmadık. İyiyi daha da iyi hale getirdik TR Şu özellikleri oyuna ekleyerek:

 • Gelişmiş karakter hareketi
  Vinnie’nin hareket özellikleri büyük oranda geliştirildi. 360 hedef alma, çifte zıplama, tekme, uçan tekme, sıyrılma yuvarlanarak, takla atma, çifte oruçlu oruçlu ve seçim tekerleği.
 • Sefer modu
  Silahlar, Gore Ve Cannoli 2’de aksiyon, mizah ve de reflexion de el telefono ara sahneler içeren tekli veya çoklu oyunculu tam sefer modları bulunur.
 • Zengin içerikli ortam
  En iyisini yapmasını sağladık Sanatçılarımızın 2B oyunlarda yeni bir çığır açacak, sürükleyici, atmosferik arka plana sahip, kusursuz de reflexion de el telefono ve Golden seraph özel efektli bir çalışma yapması için ellerinden gelenin. Duvarları yıkmak, fıçıları patlatmak, kutuları düşmanların kafasına düşürmek, arabaları havaya uçurmak ve hatta düşmanlarını kapıların ardından tekmelemek için bulduğun fırsatları değerlendirmeyi kaçırma. Düşmanlarını roketatarınla vurduktan sonra oyuncak bebek gibi havaya uçuşlarını seyretmenin tadını ortaya çıkar.
 • Sürükleyici dünya ve zaman aralığı
  2. Dünya Savaşı da Avrupa’daki savaş meydanlarında gez. Silahlar, Gore Ve Cannoli’nin tüm seviyelerinde 1940’ların izleri var. 2 Oyun tüm kareleri sanki. Dünya Savaşı döneminden alınmış birer resim izlenimi veriyor. Arabalar, mobilyalar, içki kulüpleri, müzikler, propaganda posterleri, sokaklar ve silahlar tamamen 1940’ların sarsıntılı havasını yansıtıyor.
 • Çevrimiçi ve yerel Ortaklaşa mod
  Siperlerde tek başına ölmek istemiyor musun? Pekala, o zaman 4 kişilik ekibini kur ve ortalığı yakıp yıkmaya başla. Bu tamamen yeni ve inanılmaz zevkli arcade tarzı ortaklaşa aksiyon oyununda Nazilere, zombilere, canavarlara, gangsterlere, polislere, askerlere, tanklara, denizaltılara ve daha fazlasına karşı savaşırken ister Vinnie olarak tekli sefer modunda ister en fazla üç arkadaşınla ortaklaşa modda oyna. Düşman mafya üyesi dalgalarına karşı hayatta kalabilmek için takım çalışması oldukça önemlidir.
 • Mizah
  Adın Vinnie Cannoli değilse ve tüm sorunları alaya’yı da alıp güzel bir katliamdan sonra tek satırlık hazır cevaplar vermiyorsan “savaş bir cehennemdir” denebilir. Silahlar, Gore Ve Cannoli 2 hem oynaması hem de izlemesi oldukça zevkli bir deneyim sunacak. Komik replikler, ölüm çığlıkları, muzip diyaloglar ve gülünç düşmanlar bu şiddet dolu, ölüm simülatörünü oynarken yüzünde bir tebessüm bırakacak.
Guns, Gore and Cannoli 2 Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/Windows 7/Windows 8
  • İşlemci: 1.7+ GHz or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Requires a 64-bit processor and operating system

Guns, Gore and Cannoli 2 YAPILAN YORUMLAR