Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Guns of Icarus Online 2019

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Guns of Icarus Online var orijinal PvP steampunk zeplin savaş oyunu koydu zemin için genişletilmiş Silah İkarus deneyim, Silah İkarus İttifak. Dünya’nın haşin bağlarından kayma ve göklere cesur bir Kaptan, korkusuz Gunner, ya da kurnaz Mühendisi olarak al. Takımda bahsi yükseltmek stratejik rekabet ve takım oyunu üzerinde durularak PvP dayalı bir mücadele, Icarus Online Guns tüm takım, taktik, ve hızlı tempolu aksiyon. İyi bir gemi ve mürettebat ile, gökyüzünü fethetmek!

 • Canlı steampunk bir dünya

  Silahlarla tıka basa dolu, hantal, ağır zırhlı hava gemileri tamir edilemeyecek kontrol dışı bir sanayi devrimi tarafından perişan bir arazi üzerindeki gökyüzü devriyesi.

 • Kendi zeplin inşa

  Temel gövde bir seçim başlayarak, oyuncular mix ve kendi benzersiz zeplin oluşturmak için, daha sonra uçmak için bir ekibi toplamak özel parçaları yüzlerce maç.

 • Gemin senin hayatın

  Gemi kolektif hayat bar – gemi battığında, mürettebat aşağı gider. Mürettebatın her üyesi, geminin sadece bütünlüğü yaşam sürdürmek değil – “” – ama aynı zamanda işbirliği içinde ortak bir zafere doğru çalışırken düşman gemileri bütünlüğünü zayıflaması önemli bir rol oynar.

 • Nihai çok oyunculu takım deneyimi

  Hala kalmak ve gazisi Öldürme/Ölüm oranını korur iken ölmemek söyledi olmayacaksın. Icarus Online Guns, birlikte çalışmak zorunda. Tek bir mürettebat üyesi tarafından kazanılamaz tamamen birbirine bağlı bir oyun deneyimi.

 • Gözlük, dişliler ve Zafer

  Stil göstermek için kostümleri geniş bir yelpazede ve kozmetik seçenekleri-oyun deposu mevcuttur. Bu öğeler, sadece kozmetik vardır – para-Icarus Online Guns kazanmak için.

 • Mürettebat karşı Pit ekibi

  4 arkadaş ve bir gemi birlikte büyük zeplin savaşlarda diğer takımlara karşı Deathmatch, Tepe, Deli Kral, Skyball ve VIP Kralı dahil olmak üzere çoklu oyun modları ile bir maçta en fazla 32 oyuncu ile savaşa mürettebat ile bir parti kurma.

 • Saflarında yükselişi

  Başarıları ile başlıklar ve kozmetik yükseltmeleri kazanmak. Dengeli, rekabetçi ödül stratejik, usta oyna, taşlama seviyesi uyuşmuyor.

  Sanayi Devrimi asla sona erdi. Kontrolden azgın, yeni makineler dünyayı tüketilen, gökyüzü boyama, arazi temizleme ve su zehirlenmesi. İnsanlık yok olma, kendi sınırsız marifet tarafından imha edildi eşiğine geldi. Medeniyet birkaç cepler kurtuldu, dünyanın yarıklar barınma ve geri dönüş zamanı geldi.
  Zehirli araziden geniş bir alana bölünmüştür, bu kalıntılar bir avuç zeplin teknolojisi geliştirdi. Gökyüzünde dolaşırken, zehirli dünyadan saklamış, ticaret ve sanayi sonunda yeniden başlayabilir. Ancak kaynaklar, çaresizce sınırlı savaş kaçınılmaz oldu.

  New York merkezli Muse Oyunlar, bağımsız bir stüdyo. Bizim ilk oyun, Uçuş İkarus, tohum olur sonra büyür bizim amiral gemisi başlık. Sonra serbest benzersiz ve göz alıcı platform oyunu CreaVures 2011, Biz özel kendimiz için yeniden mühendislik bizim ilk başlık bir tam özellikli kooperatif online uçak savaş oyunu.

  Biz serbest Silah Icarus Online Ekim 2012, tam ortasında olan Sandy Kasırgası. Bu zorlu başlangıca rağmen, oyuna sadık bir izleyici kitlesi kazandırdı ve sağlıklı bir toplum inşa, 2016 Ocak ayında milyon oyuncu mark geçiyordu. O zamandan beri, biz zorunda kaldı işlenen destekleyen ve genişleyen Silah İkarus deneyim. Ne oldu orijinal amaç için bir genişleme ki tanıtmak AI rakipler ve oyuncu-vs-çevre oyun haline geldi. yeni bir bağımsız oyunu – Silah Icarus İttifak, nihai ve kesin Silah Icarus deneyimi – hangi yayınladığı Mart 2017.

Guns of Icarus Online Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • OS:Windows 7
  • Processor:2 GHz processor
  • Memory:2 GB RAM
  • Graphics:Intel HD3000, Nvidia GeForce GT8600 or equivalent
  • DirectX®:dx90c
  • Hard Drive:3 GB HD space
  • Other Requirements:Broadband Internet connection

Guns of Icarus Online 2019 YAPILAN YORUMLAR