Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gunsmith

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Tüfekçi bir endüstriyel yönetim deneyimi başlamak kendi silah üretim şirketi. İçinde yolculuğa başlamak için istediğiniz küçük boş bir fabrika seçerek başlıyorsunuz.

Gelen seni burada uygulamak ve elde lisanslar başlamak için size ilk askeri sınıf öğeleri. Anahtarcı makineleri ve teknolojileri ile fabrika kuracaksınız. Başlangıçta çok küçük olacak ve hükümetin itibarını büyüyene kadar daha ciddi bir ürün üretmek için izin vermez. Ancak yapabileceği şey, bazı ürünleri üretmeye başlayabilirsiniz.

Sen – ecek başlamak ile yapabilme, küçük neredeyse zararsız şeyler gibi, savaş botları, askeri pantolon, mücadele yelek ile amour. Fabrikanız genişletmek ve yeni ve ölümcül öğeleri yapmak daha ruhsatı bile kilidini uygulamak için fırsat olacak bu emirleri yerine getirmeye başlar. Sonunda zırh üretimi için ruhsat verilecek, sonra cephane, sonra Ateşli Silahlar, patlayıcılar ve listede devam ediyor.

Bu değil tek şey ancak. Dünyanın her yerinden müşterileri ile bir itibar inşa edecek. Teknik olarak yasal olmayabilecek bazı ürünler için isteyebilir veya elmas, nakit ya da altınla ödeme yapmak isteyebilirler. Silah Satıcısı olarak sana kalmış böyle insanlarla iş yapmayı tercih ederseniz. Her zaman anonimlik için ödeme olacak gibi çok cazip bir fiyat teklif ederler.

Nasıl olacak geminin malları? Yasadışı silah genellikle yasadışı yollarla seyahat ve bu iş yapmak için seçtiğiniz kim bağlı olarak dikkate almak gerekir bir şeydir.

Tüfekçi değil sadece durakta imalat, devam, içine siyasi küre, sağlamak sen ile bu fırsat için manipüle küresel durumlar, itme siyasiler olarak belirli yollar ve neden çatışmalar temelinde satarak daha fazla silah oluşturmak bile daha fazla kar. ( Bu şu anda dünyada bugün oluyor her şey ilham değildir )

Bunu yapacak kadar senin gibi bir Tüfekçi için aşmak bütün bu zorluklar ve sonuçta emdirmek Pazarı ve çok kar olarak mümkün. Nasıl bu kadar olacak.

Gunsmith Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
  • Bellek: 6 GB RAM GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Gunsmith YAPILAN YORUMLAR