Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GyroCube VR

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Küresel bir meydan okuma mümkün olduğunca; küpleri çözmek kadar hızlı katılmak için herkesi davet eden GYROCUBE Sanal Gerçeklik ve Mobil bulmaca oyunu! Oyun birçok kişi tarafından sevilen geleneksel fiziksel küp bulmaca dayanmaktadır, ancak şimdiye Kadar güçlü ve özgün bir dijital deneyim ilham için başarısız oldu.

Özellikleri

İçerir en popüler küp yapılandırmaları (2x2x2,3x3x3,4x4x4 ve 5x5x5) – Orada bir küp herkes için! Dizi Modu da mevcut, bunu gerektirir çözmek için tüm 4 küp olarak olabildiğince hızlı olabilmek için yarışacak Serisi Modu Afiş.

Kişisel İstatistikleri ve Küresel Liderler! Onlardan daha iyi ve daha hızlı olduğunuzu arkadaşlarınıza gösterin! Üst 4 parçası olmak rekabet ve herkes dünya çapında zaman yenmek için bakalım.

Küpleri çeşitli renkler gibi geleneksel küp puzzle renk şemaları, renk körü modu, vb özelleştirilebilir.

Topluluk Tasarım Harikası

Tüm tasarım süreci oldukça ağır Cubing topluluğu katıldı. Bu açık geribildirim oturumları, beta testleri, ve diğerleri kapattı. Tüm proje cubing toplum ve imkanı verdiği heyecanla bunları çözmek için küp yeni ve taze bir şekilde bulmacalar ile etkileşim, aynı zamanda sadece kendi telefon için erişim gerektiren iken sürüldü.
Oyun ücretsiz küpleri bir çift denemek daha iyi olur gibi gelişimini görmek, aynı zamanda onları kendi adını ortaya herkes afiş oyun birinin olması bir şans iken onları araçları sağlamakla herkesi davet ediyor.

GyroCube VR Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, or Windows 10
  • İşlemci: Intel® i5-4590 / AMD FX 8350 equivalent or greater
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 970 / AMD Radeon™ R9 290 equivalent or greater
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: SteamVR Compatible HMD + Controllers

GyroCube VR YAPILAN YORUMLAR