Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Heat Signature

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Pod sinek içine gizlice hava kilidi ile galaxy ve dock herhangi bir uzay gemisi. Oradan, mürettebat gizlice, slowmo silahlı çatışmalar onları outshoot, ya da akıllı cihazlar ile onlardan daha zeki olmalısın. Yağma, suikast VIP, ya da kurtarma arkadaş çalmaya görevi yerine getirin.

Zaman ayırın!

İmkansız durumlar dışında herhangi bir zamanda duraklatmak ve zekice bir plan yapmak istediğin kadar alarak. Zekice kullandığı araçlar geniş bir yelpazesi var, ve anahtarı, amacı ve hiç bir zaman baskısı ile onlara ateş, twitch becerileri gerek kalmadan gülünç serin hileler koparmak izin verebilirsiniz.

Galaksiyi kurtarmak!

Tüm görevleri daha yakın onları kontrol eden İmparatorlukların yeni uzay istasyonları özgürleştirici almak ve bu mağaza oynamak için, ve özel zor karakter satın almak için yeni araçlar kilidini.

Daha fazla özellikleri bir sürü!
Tüm bunlar için Gıf’ler yapmıyorum!
Gıf’ler değilim!
GİF-golem falan değilim!

Acil oyun!

Işınlama, gizli kalkanlar ve subverters gibi araçlar zor durumlar için kendi çözümler icat etmek için kullanın.

Galaktik zoom!

Zoom uçağa biniyorsun uzay iç Muhafızları gizlice karakter için bütün galaksinin bir görünümü sorunsuz.

Senin zorluk seçin!

Her bir görev, zor nightmarishly için trivially kolay arasında değişen seçin. Ayrıca, sonuçları ve anında yeniden başlatma öğeleri ve taktikler deneyebilirsiniz nerede, uygulama modu var.

Rasgele oluşturulan misyonları!

Her bir koruma seti, gemi düzeni ve uzay savaşları gibi komplikasyonlar rastgele bir kombinasyonu alır.

Her hayat yeni bir karakter!

Farklı başlangıç seti ile rasgele karakterler arasında seçim yapabilirsiniz, ve ne zaman öleceksin, aynı galakside yeni biri olarak oynayın.

Kişisel misyonları!

Her karakter doğru çalışması için bir grand heist: kurtarma kardeşleri, geri silahını çalmak, eşlerinin katil intikam almak.

Modüler yıkım!

El bombası ihlal veya yakıt varil ile bir geminin herhangi bir kısmı havaya uçurmak. Yarım bir gemi Rip. Uzaya vakum tarafından emilir.

Arkadaşlarınızın karakter kurtarma!

Eğer arkadaş listesindeki biri karakteri ele geçirirse, onları kurtarmak mümkün değildir, belki! Bazen hedefi kişisel bir arkadaşımın karakteri kurtarmak için olan bir karakter elde edersiniz. Eğer başarırsanız, oyun arkadaşının karakter kilidini! Geri almıyorlar. Fırsatı kaçırdılar. Şimdi senin oldu.

Arkadaşlarınızın öğeleri bulmak!

Başarılı bir karakter, emekli olduğunda, bir öğe aktarmak için seçebilirsiniz. Ona isim verirsin, hem Buhar arkadaşların ve kendi geleceğini karakter ganimet olarak bu bulmak için bir şans var. Aynı şekilde, arkadaşların adlı öğeler karşınıza çıkacak.

Isı ne İmzası değil:

Senin için değilse Isı İmza almak istemiyoruz. Her zaman oldukça mutsuz bir müşteri daha memnun olmayan bir müşteri olurdu. Burada ne olmadığını.

 • Tahrik hikaye değil: ve karakterler ile birkaç görüşme, ama oynamak gibi gelişen bir hikaye değil bu yerin bir hikayesi var. İmkansız durum X çıktın veya Y. çılgın dublör çıkardı hakkında oynayarak oluşturmak, hikayeler hakkında daha fazla eder
 • Ben asteroitler benim diğer kariyer: yok. – Gemi inşa edebilirsiniz. Bir ekip işe. Bir köstebek sensin, yaşamak için uzay giriyorsun, hepsi bu.
 • Hiçbir gezegen var: tüm oyun uzay istasyonları tam bu nebulanın içinde yer alır. Herhangi bir dostu istasyonunda herhangi bir düşman gemisine iskele ve mümkün, ama uzay araştırmaları bir oyun değil.
 • Multiplayer değil: yukarıda arkadaş özellikleri eğlenceli ama sadece içerik paylaşımı, multiplayer değil ve hiçbir zaman aynı dünyada birlikte yapıyoruz.

Tüm bu şeyler hakkında serin oyunlar vardır. Bu başka bir şey hakkında harika bir oyun!

Heat Signature Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.7GHz dual-core CPU
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 5000 or better (GeForce and Radeon tend to be better)
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan

Heat Signature YAPILAN YORUMLAR