Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Heat

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


vahşi hayatta, kendinizde, özel biriyle tanışmak, bir aile kurmak ve hakim. Başkan olarak güç kazanmak Şerif, Şef, kabile için mücadele olarak adalete teslim etmek, ya da Vali gibi bazı Güney misafirperverliği göstermek.

Amerikan malikanede yüzyılın. Isı mücadele ve Zafer ilk elden öncü deneyimini verecek.

Gitsin ve çoğalsın

Diğer oyuncular veya NPC ile bir aile kurmak. Sevişme sırasında erkek dişinin hamile yapma şansına sahip olacak. Hamile bir kez, bir kadın yeni doğan doğum yapacak. Yeni doğmuş bir bebek haline büyür, bebek, sonra çocuk büyüyünce, çocuk sonunda bir yetişkin olur.

İkinci bir seçenek, bir yetimhaneden nakliye katalogda bebek sepeti satın alarak kabul etmektir. Bebeği size teslim sepetin içinde olacak. İlk seçenek, güvenilir, zayıf tohum için olasılığı nedeniyle gebelik neden olabilir, ancak kabulü çok pahalı ama garantili bir sonuç sağlar.

Çocuklar iki anne görsel DNA karışımı. Bebekler, çocuklar ve yetişkinler besleyip (oyuncular yeni doğan bebekleri emzirmek için laktat) sulu kalmak gerekir. Eğer çocuk bakımı için başarısız olursa, hükümet sizden kötü muamele için onları alacak.

Eğer (terk edilmiş kabul edilir gibi) yakın değilseniz kendi gibi yeni doğanlar, bebekler ve çocukları evlat edinmek gibi diğer oyunculara karşı dikkatli olun. Bu yüzden gizli tutmak ve onları güvende tutmak.

Bir kez çocuklarını kıyafetler, vites ve silah ile donatmak yetişkin olur. Çevrimiçi olduğunuzda sizi korumak yardımcı olabilir. Ancak, diğer oyuncular yetişkin akrabaların yakalayıp hakim, çok iyi kafa ütülüyor onları tutmaya karar verebilir.

Güç koltuk

Başkan olarak, Anıtı, bir stajyer, altın bir tabanca ve iki gizli servis NPC arazi Güney Whitehouse, bir bölüm size ait. Ayrıca ayarlamak ve bir başkanın vergi toplamak. Şerif Yardımcısı olur, ve aynı zamanda adaleti sağlamak için bazı ateş gücü. Şef olarak, kara, büyük bir çadır ve 3 savaşçı bir bölüm var. Vali Cottonwood çiftliği, çiftlik tohum var, ve 3 piyonu alır.

Stoklar ve Sevkiyat Bin

Stoklar yeni bir konsept tanıtmak. Bu yüzden hala büyük stokların saklanması gerekir küçük kaplar, ahşap, taş, cevher ve diğer ağır malzemeleri ışık malzemeleri mağazası varken ağır mal depolama için fiziksel alan gerektirir. Bu oyuncular mallarını görsel bir temsilini verir, ve stoklarını yer kaplar bu yana, düşündüm de onları savunmak gitmek gerekir. Her oyuncu da başladı onlara yardımcı olmak için hafif ve ağır mal bir karışımı kabul eden zula bir kap alır, ama bu sınırlı yuvaları ile birlikte gelir.

Oyuncular da nakliye kutuları oluşturmak. Bu temel yerleştirilebilir ve hasat, hazırlanmış ve onları oyun içi para için çiftlik malları satabilir. Nakliye kutuları da sabit-oyun içi para kazanılan kullanarak öğeleri sipariş edebilirsiniz bir katalog ile birlikte gelir.

Çevre

67km2 bir dünya keşfetmek için kendi alt canlılarını her yayılmış Isı 20 eşsiz canlılarını vardır. İnşa etmek için oyunculara açık arazi gerektiren yoğun orman zemin oluşturmak için benzersiz bir yol geliştirdik. Soğuk dağlık zirveleri, tropik Plajlar, sert çöllerinden bunaltıcı swamplands kadar geniş ve çeşitli manzara keşfetmek. Hem çeşitlilik, hem de ayrıntılı olarak gerçek dünya fotogrametrik veri, deneyim sonraki nesil grafik kullanarak köklerine kadar yapılmış.

Yol Yapımı

Oyunda yollar inşa veya komisyon aracını kullanarak tabanı etrafında yastıkları oluşturun. Oyuncular talaş, toprak, kum, çakıl, kaldırım ve daha fazla değişen malzeme kullanarak çeşitli yollar oluşturmak. Oyuncular da iyi tuttu bak taze kesilmiş çim bir yer olabilir.

Tarım ve Pişirme

Kazmayla hazır çiftlik, olabilir, sprinkler, sulama ve scythe. Her araç, kendi yükseltmeleri vardır, ve dikilmiş olabilir çeşitli ürünler vardır. Gübreler de isteyen çiftçi için önemli bir husus.

Bir kez bitkileri olgunlaştı, hasat ve gıda türleri geniş bir yelpazede üretmek için pişirme istasyonları getirin. Ayrıca kargo kutusu ürünlerinizi satmak ve tarım operasyon için daha fazla tohum satın almak karar verebilir.

Yapı Ve İşçiliği

Hızlı hobo bir kulübe, ormanın derinliklerinde bir rustik kabin, rafine bir konak, ya da dev bir kale yeni ev inşa. Kendi tasarım tarafından ayrı ayrı zanaat ve yer duvar, zemin, kapı, pencere, mobilya ve diğer eşyalar. İşlem hızar, Tabakhane, dökümcü ve diğer iş istasyonları ile mal. Bu malzemeler, işçiliği, çeşitli iş istasyonları ve satın alma planları de yardımcı olacaktır. İyi yerleştirilmiş toplar ve büyük sur yapı bölümleri kullanarak stratejik olarak planlanan tahkimat kurulması koruyun.

Hayatta kalma

Yiyecek toplamak ve avlanmak güçlü tutmak için. İşçiliği, bina ve arıtma kullanım için doğadan ham malzemelerin çeşitli toplayın. Aşağı sopa ve taşlar temelleri var bir kere, ABD’nin çalışkan ve güçlü bir koloni ya da bir Başkan olarak kendinizi kurulması Doğru Yolculuk başlayabilir.

Yol boyunca mücadeleleri ve çözümleri olacak. Karakter öldürdü ve donanımlı o her şeyi alındığı soydular olabilir. Mülkiyet içine kırık ve diğer oyuncular tarafından kurşun çapulculardan oluşan bir çete tarafından yağmalanmış olabilir. Ama kaynakları ve emrinde savunma taktikleri bol, raiders ciddi bir mücadele içinde olacak.

Savaş Ve Yakalama

Macera olabilir ya da dost olmayan diğer oyuncular karşılaşma olacak. Aynı şekilde, bu kadar samimi olması da senin emrinde bu taktik vermiş olabilir.

Zanaat – tabancalar bol kurşun dolu doldurun tüfek, tabanca ve diğer silahlar.
– Yay ve Düşmanlar bir yastık gibi bakıyor bırakacak javelins ile daha sessiz yaklaşım.
– Yakın dövüş aletleri ile onların yüzüne çık, ya da bazı iyi eski kaba kuvvet ile onları yenmek.
– Yakalama, zapt, ve sorgulama için zindan çeşitli hünerlere sahip koydum.
– Messily iyi yerleştirilmiş bir grev veya tüfek patlama ile parçalamak.
Topçu top ateşi ve TNT ile parçalara onları darbe.
– Birinci veya üçüncü kişi bakış açısı adaleti heyecanını yaşayın.

Karakter Özelleştirme

Zevk için cinsiyet ve tavrını görünüm, cilt tonu, bunların yüz hatları, boy, kalınlık, şekil, saç veya olmaması, ve ses tonu değişimleri de dahil olmak üzere seçin.

Bağlar, Hayvancılık Ve Yaban Hayatı

Manzara kendinizi avlanan varsayarsak her hangi avlanabilmektedir Amerikan yaban hayatı, çeşitli ile doldurulur. Ama aynı zamanda evcil, ister hayvan ya da sevilen bir hayvan gibi olabilir. Evcilleştirilmiş ata binip, diğer hayvanlar gibi – olabilir ayılar bile!

Heat Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 @ 3.4 GHz or AMD Ryzen 3 1200 @ 3.1 GHz
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce 970 GTX (4GB VRAM), AMD RX560 (4GB VRAM)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: The game contains EAC anti-cheat technology.
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit
  • İşlemci: i7-4790K @ 4.0GHZ, AMD Ryzen 5 1500X @3.5GHZ
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce 1080 TI GTX (11GB VRAM), AMD Vega 64 (8GB VRAM)
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 70 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: The game contains EAC anti-cheat technology.