Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Identity

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...

Kimlik oyuncular yüzlerce mutlak özgürlük bir dünyada etkileşim içinde olduğu devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu yeni bir cins. Yaşadığınız dünyanın kaderini ve kaderini belirleyen oyuncuların eylemleri.

Herkes gerçek bir insan, bir suçlu arasında bir polis memuru, iş kişi ya da bir şey gibi yaşayabilirsin. Servet, şan ve güç peşinde kendi geleceğini tam kontrolü vardır.

Kimlik Doğu Amerika Birleşik Devletleri’nde kurgusal bir arazi, öncelikle Carolina ve Georgia esinlenerek yer alır. Seçilen konum, arazi ve ortamları büyük bir çeşitlilik sağlar. Kirli şehirler karşılaşacağınız, güzel plajlar, tarım arazileri, kar arasında dağlar ve her şeyi kaplı. Bu alanların Tüm Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçek konumları esinlenerek, inanılmaz inandırıcı ve sürükleyici bir dünya elde edilir.

Kent Meydanı

Kent Meydanı da sonrasında gelecek modüllere erişim ve tam Kimlik oyunu içeren ilk Kimlik modülü. Sosyal bir modül olarak, Kent Meydanı karakter oluşturmak ve özelleştirmek, yeni arkadaşlar edinmek ve yapmak için ilginç ve eğlenceli bir sürü zevk sağlayacaktır. Bu Kimlik ile yapacağımız ilk önizleme!

Ash Hill şehir merkezi bölümü kapalı kimlik Kent Meydanı, kapalı, Kimlik söz verdi alınan öğelerden bazıları bir gizli görüntü verir. Kent meydanı sunucu başına birkaç düzine insanı, gelecek modülleri ve tüm Kimliğini dünyaya beklerken takılmak ve diğer Kimlik hayranları ile oyun oynayabilirsiniz.

Aşağıdaki Kent Meydanı, iki ek modüller olacak serbest: SWAT ve Yarış. Tüm modülleri oynanabilir sonra, bir bütün olarak Kimlik oyunu için erişim elde edersiniz.

Identity Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit
  • İşlemci: Quad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster.
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

Identity YAPILAN YORUMLAR