Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Infantry

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Damocles hakkında açılan savaş, uzaylı gezegeni basmış ve ölüm için yeni eylem bizim mücadele nişancı Piyade aşağı multiplayer top dolu. Piyade doğru eylem içine koyar, çok oyunculu online bir ortamda düşmanlarına karşı savaş sınıflar, Silahlar, Oyun modları ve Özelleştirme Bir sürü vermek.

(Şu anda Serbest Piyade olarak da bilinir) piyade Online sprite animasyon grafikleri ile çok oyunculu savaş video oyunu, genellikle karmaşık arazilerde karmaşık asker ve zemin araç modelleri kullanarak. Oyuncular ölüm için birçok oyun modları boyunca savaştı, sınıfları bir bolluk seçim.

Hala çalışmakta olan Piyade toplumun “Özgür Piyade” yeni bir yaklaşım zamanı. Piyade 18 yıl önce başladı 4 Unreal Motorunu kullanarak, alıyoruz ve genişletin. Oyuncular rekabetçi ya da rahat bir ortamda mücadele için özgün Piyade sistemleri ile hataları düzeltiyor ve mükemmel grafikleri ile oyun güncelleme sağlar.

Piyade aklımda çok oyunculu deneyimi ile inşa edilmiştir. Hile ve hack ortadan kaldırmak için mümkün olan her türlü önlemi aldık. Piyade yaptığın her şey sunucu tarafından belirlenir, istemci sadece sunucu ne yaptığını bir kopyasıdır.

Tüm oyun sizin için yapılmış. Tüm potansiyel hile ortadan kaldırmak için mümkün olan her türlü önlemi aldık. Oyun sadece kozmetik olacak $14.99 oyun alımları ve düşük bir giriş noktası olacağı anlamına gelir. Sadece banka bozmadan keyfini kazanmak için hiçbir ödeme, hiçbir satın ilerleme, bir oyun!

Gelişmiş istatistik izleme kaç el kaç kez kaçırdın nasıl ateş, nasıl devam edebilirsiniz ve kaç kez muhalefet sıvalı! 4 Unreal Engine off, oyun Windows açılışında Mac ve Linux ortamları için kullanılabilir.

Squadmates bulmak zor olabilir, ama Piyade size yardımcı olmak için özellikleri bir yelpaze sunuyor. VoIP takım sohbetler için ilave 3. parti bir program gerekliliği ortadan kalkmış olacak. Oyun Steam üzerinden başlattı, tam Buhar arkadaş sistemi ve kaplama erişim sağlayacak. Kıyafet Kıyafet komutanları takip ederken müttefikler, savaşlar ve paylaşmak taktikleri boyunca birlikte olmamız için izin verir.

Nasıl oyun oynamak. Oyun tam Prosedürler Seti bırakmadan, yeni silahlar, yeni haritalar, ve tamamen yeni oyun modları oluşturmak için izin veren olacağız. Steam Atölye ile birleştiğinde, çalışmak için nispeten basit olması, daha önce tecrübesi olan kişiler doğru Piyade değiştirme girmek için izin araçlar kümesi serbest bırakabilirsiniz. Kontrolünü elinize koymak istiyoruz ve sizinle gelip görmek için can atıyoruz.

Infantry Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Quad-core Intel or AMD, 2.5 GHz or faster
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 11 compatible graphics card
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Integrated sound card

Infantry YAPILAN YORUMLAR