Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

INFINITE

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


SONSUZ oyun-aksiyon ve hayatta kalma rol yapma, fiziksel ve zihinsel özellikleri, sınırları test edilecektir sert bir gezegende set yoğun bir füzyon. Hayatta kalmak için, yabancı yaban hayatı, robot düşman ve yoğun düşmanca bir ortam ordularını karşı kendinizi çukur. Eğer hayatta kalırsan, yavaş yavaş tesviye ve dünyayı keşfetmek silah ve güçlü yetenekleri bir cephanelik kurmak.

SONSUZ basit bir aksiyon oyunu daha fazladır. Yaratıyoruz epik evren dalmak ve esnek karakter ilerleme, keşif ve yağma, işçiliği, çevresel tehlikeler, klasik hayatta kalma mekaniği ve dünya bir tutam atlama portalları keşfedin. Eğer uzak düşmanları tarafından önce havaya değilseniz SONSUZ derinliği esmek olacak.

OYUN MODLARI

Hikaye Modu
Olayları geri dönülemez bir tedarik zinciri aşağı sözde dost savunması tarafından vurulmak için neden olduğunda, izole kendine düşmanca bir ortamda bulacaksınız. Oksijen düşük, tehlikeli yaratıklar pusuda çalışıyor, ve kırmızı sıcak lav nehirleri en yakın karakol ayrı sen. Cevapları bulmak veya birinin ödeme yapmak aklına bile getirmeden önce, hemen ilgin ilk beş dakika sadece hayatta kalacak.

Hikaye Modu (co-op için Kickstarter streç bir amaç ile) SONSUZ İlköğretim tek oyuncu deneyim.

Oyun tarzınıza uyan ve hayatta kalma, çılgınca eylem ve keşif bir yolculuğa çıkmak karakter yaratmak. Yol boyunca, karakterinizin yeteneklerini daha büyük sorunlarla karşı karşıya olarak daha güçlü büyüyecek.

Yukarıdan aşağıya atıcılar aksine en çok, Sonsuz Yalnızlık çok basit bir eylem ötesinde: ekipman ve karakollar, zanaat öğeleri ve araçları ile etkileşim, kaynakları çevreyi temizlemek, ve daha gizli alanları keşfedin.

Mahkum Modu (Solo ve Co-op)
Bu birkaç benzersiz katlanmış ile sonsuz düşman dalgaları hayatta kalma modu. Malzemeleri ve düşman dalgaları arasında silah aramak için merkezi bir terminal kullanın. Arz düşmanları öldürerek damla için kredi kazanmak. Bir sonraki düşman dalgası tetiklemek için zaman seçin, ama sınırlı oksijen çok fazla zaman harcamak anlamına gelir. Bazı oksijen tüpleri satın almak, ya da o parlak yeni silah, düşman bir sonraki, daha yoğun, dalga aşmak için alacak?
– Solo ve Co-op
– Online Çetele

Speedrun Mod
Düşman dalgaları aracılığıyla kayıt süresi içinde ders sonuna ulaşmak için savaş. Problem çözme düşman ordularını ve hafif bir dokunuş yavaşlatmak için çalışacağız. Sonsuz respawns sonunda çıkmak için, sıfırdan yeniden başlatmak zorunda kalmadan ders master için bir şans olur emin olun.
– Solo ve Co-op
– Online Çetele

Karşı Modu
Baş arkadaşlarınıza karşı bu 4 baş git-player free-for-all deathmatch modu. Öldürme sınırına ulaşmak için ilk olarak zafer iddia düşmanları ezmek.
– 4 oyuncu

ÖZELLİKLERİ

Karakter Sınıfları
5 sınıflar: Piyade, Psion, Scout, Mühendis veya Deniz seçim. Hepsi farklı güçlü ve zayıf yönleri var, oyun stilleri çeşitli açılıyor. Beladan yolunuzu zanaat, ya da ölümcül bir hassasiyet ile düşmanları biçmek olur mu?

Keşif ve Yağma
Oksijen, sağlık, silah, cephane ve diğer dişli bulmak için tehlikeli ortamlar keşfedin. Nadir ganimet bekliyor gizli yerler keşfetmek.

İşçiliği
İşçiliği malzeme bulmak ve düşman ve çevre üstesinden gelmek amacıyla öğeleri çeşitli zanaat.

Karakter gelişimi ve Yetenekleri
Böyle İyileşir gibi güçlü yetenekler kilidini ve yükseltme Boyutta bir Hücre bul, Blink, Sprint, Patlama ve Püskürtmek, ya da genel istatistikler artırmak için.

Silah
Benzersiz silah toplamak, çok yönlü EMC Mancınık plazma saldırı tüfeği gerçekten yıkıcı GWS roketatarı kadar.

Etkileşimleri ve Ekipmanları
Bulmak Güç Çekirdek cihazlar her türlü ile genişletmek köprüler, güç karakollar, etkinleştirmek ışınlama gücü etkileşime girer ve daha fazlası.

Yoğun Savaşlar
Onun kalbinde, bu kalabalık acele bir yukarıdan aşağıya tetikçi olduğunu. Yoğun savaşlar meşgul, patlayıcı varil ayarlayarak düşmanları havaya uçurmak, ince kalabalık size yardımcı olmak için horde içine roket yükseltilmiş Psi Yeteneklerini, ya da fırlatma mevzii kullanarak düşman plough savunma kuleleri aktive eder. Düşman yenmek için birçok yol vardır.

INFINITE Sistem Gereksinimleri

    Minimum:

    • İşletim Sistemi: TBA
    Önerilen:

    • İşletim Sistemi: TBA

INFINITE YAPILAN YORUMLAR