Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

INSOMNIA: The Ark

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


UYKUSUZLUK terk edilmiş bir uzay metropolis üzerinde hayatta kalmaya çalışırken insan toplumunun yavaş yavaş aşağılayıcı kalıntıları-fi RPG dieselpunk bir sci. Karakterinizi geliştirmek, sevgiyle el işi yerleri keşfetmek, tuhaf NPC ve hizipler, tekne ekipman ile etkileşim ve bu acımasız dünyada hayatta kalmaya çalışın.

Yeni bir ev arayışı içinde kasvetli 400 yıllık bir yolculuğa 6 Nesne Hoşgeldiniz devasa bir uzay istasyonu. Karakter kriyojenik uykudan çıplak elleriyle nadir bir psikolojik hastalık ve bilmeden holding insanlığın son umudu olmuş uyanır.

Keşif tatmin edici…ve tehlikeli

Değerli teknoloji ve kaynakları için 70 üzerinde benzersiz yerlerde arama yaparken açlık, susuzluk, yorgunluk hayatta. UYKUSUZLUK nüanslı dünya hain karakterleri gibi vahşi düşmanları ve ölümcül tehlikeler beklenmedik maceralar gizlemek olabilir dikkat edin.

Kişiselleştirilmiş yolculuk

Ücretsiz karakter sınıfları ve craftable eşyalar büyük miktarda ile birlikte esnek perk sistemi ile istenmeyen eziyet kırmak. Akıllıca vites seçin – oyun her zırh ve silah türü kendi taktik erdemleri ve eksiklikleri var.

Seçimler önemli

Alışılmışın dışında yaklaşımlar ve 12 farklı hikaye uçları teşvik ” dönüşü olmayan noktaları ile doğrusal olmayan bir hikayesi gidin. Karakterinizin seçilen arka plan NPC ve gruplar gibi belirli görevler sonuçlarını etkiler ile etkileşim nasıl bir rol oynar.

Zengin bir evren

Dieselpunk unsurları ile noir dünya yeni bir deneyim. Tanık adam-karanlık bir ortam müziği ve çürüyen bir uygarlığın yankıları ile dolu apokaliptik manzaralar yaptı.

UYKUSUZLUK için halk desteği

Eğer Bandrol veya Etki varsa burada bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

INSOMNIA: The Ark Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions)
  • İşlemci: 2.5 GHz CPU, 4 cores
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce 760, AMD Radeon R7 360
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

INSOMNIA: The Ark YAPILAN YORUMLAR