Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Insurgency: Sandstorm

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1) Toplam Oy: (5,00) out of 5)
Loading...


İsyan: kum Fırtınası bir takım ölümcül yakın dövüş ve amaç odaklı multiplayer oyun dayalı, taktik FPS. Indie Ara FPS İsyanın devamı, kum Fırtınası yeniden geliştirilmiş, genişletilmiş ve her şekilde büyük. Yetenek ödüllendirilir modern savaş şiddetini tecrübe ve takım mücadeleyi kazanır. Ölümcül balistik, hafif saldırı araçları, yıkıcı topçu ve HDR ses geri türün içine korku koyarak mücadele hardcore anlatımı için hazırlayın.

Yoğun bir atmosfer, modern savaş içine koyarak terör

Savaşı ile Orta Doğu’da kurgusal çağdaş bir çatışma yorgunu ortamlar itme gibi hızlı ve dikkatli hareket. Ölüm çabuk gelir, cephaneyi dikkatli bir şekilde yönetilmesi gerekir, ve çevre taktik zafere doğru her adımda gidilen olmalı.

İsyan: rafine edilmiş ve genişletilmiş

Ayaklanma bir oyunda ilk defa, giyim, üniformalar, aksesuarlar ve karakter sesleri çeşitli ayarlar ile veterancy göstermek için karakter özelleştirmek. Ekibi ile ateş desteği koordine etmek, araç monte edilmiş bir makineli tüfek ile düşman meşgul ve kafası küçük ölçekli yüksek hızlı rekabetçi maçta kafa. Ellerinde yeni silahlar ve yeni yükseltmeleri üstünlük sağlamak için, üstünlük ve düşmanı alt et.

Onun savaş realest

En atmosferik tetikçi olarak İsyan bu beğeni devam eden kum Fırtınası Unreal 4’ünü gerçekçilik yepyeni bir çağa mücadele cesur yakın getirmek için inşa edilmiştir. Yetenek ödüllendirilir, ve hayatta her şeyden önemlidir. Her mermi hissediyorum, ve her darbe korkusu.

Temel Özellikler

 • Indie Ara FPS Ayaklanma için, şimdi satılan 5 milyon adet ile devamı. Kum fırtınası yeniden geliştirilmiş, genişletilmiş ve her şekilde büyük.
 • Karakter ve silah özelleştirme savaş-tahammül göstermek.
 • Savaş alanı haline getirmek için gerçekçi takım için pozisyonel ses ile benzersiz ses tasarımı-sohbet ve kalp çarpıntılı ortam ses.
 • Köşeleri, taktik ihlal kapı etrafında gözetleme, hava desteği ekibinizin avans ve ara kapak duman kullanın.
 • AI karşı 16-karşı geniş haritalar üzerinde savaş-16 oyuncu oyun modları, ya da 8 oyuncu kooperatif, şimdi makineli tüfek ile sürülebilir araç monte edilmiş.
 • Çöpçatanlık, yayın UI ve tekrarları dahil olmak üzere rekabetçi multiplayer özellikleri.
Insurgency: Sandstorm Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İlave Notlar: To be announced soon.
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Insurgency: Sandstorm YAPILAN YORUMLAR