Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Interstellar Transport Company

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Galaktik taşıma imparatorluk kurmak! Galaksiyi kolonize ve tek oyuncu ve online multiplayer rekabet hakim yardım. Yeryüzünde mütevazi başlangıçlar yeni şirket almak için kurnaz iş ve Galaksinin uzak köşelerinde komşu gezegenler ve uyduları. Satın gemilerin rotaları, ticaret anlaşmaları yapmak, yönetmek, altyapı oluşturmak, yeni Dünyalar sömürgeleştirme, yerel Sanayi yatırım; zorlu AI ile usulen oluşturulmuş bir galaksi kümesi, ve Online Multiplayer. Oynamak her zaman yeni bir deneyim olacak.

Yardım Cosmos Kolonize

Yönetme kaynak akışı ve büyüme sürdürebilmek için gerekli tedarik zincirleri tarafından galaksi boyunca insanlığa yaymak. Kaynak teslimatlar karşı denge koloni genişleme asla açlık bir gezegen getirmek sağlamak için. Son derece sofistike ve karmaşık bir simülasyon kullanarak, her kararın tüm oyun boyunca kalıcı sonuçlar doğurabilir.

Usulen Üretilen Galaxy

Yıldızlararası Taşıma Şirketi zorlu ve inandırıcı haritalar üreten bilimsel olarak topraklanmış galaxy jeneratör. 1 100 yıldız sistemleri ile özel oyun modunda önceden tanımlanmış oyun ayarları kullan liderler üst için deneyin oyun. Eğer işler biraz serinlemek istiyorsanız (rasgele bir başlangıç sistem tarafından değiştirilir) güneş sistemimiz olmadan bile oynayabilirsiniz!

Gerçekçi İş Yönetimi

Nakit akışını yönetmek, kredi ve sorunu tahvilleri almak, yerel yetkililerle anlaşma ve galaksi boyunca yüksek itibara sahip. Gelişmekte olan pazarlarda yatırım ve riskleri hedge. Denge değeri karşı rakiplerinizin ezmek için giderler.

İstediğiniz Herhangi Bir Şekilde Oynamak

AI karşı ya da tek başına birçok farklı galaksi ve zorluk ayarları ile oynamak tek oyuncu özel oyunlar. Ya da önceden tanımlanmış ayarları ile oynamak ve küresel liderler rekabet. Belki de rekabet çok şey nedir? **yakında** Oyun kısaltılmış dengeli oyunu karşı oynatıcıları kendi Beceri düzeyi için merdiven puanı. Co-op multiplayer bir oyun oynamak, arkadaşları ile AI karşı ekip.

Interstellar Transport Company Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: 2.2 GHZ CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB DirectX 11 compatible video card
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Interstellar Transport Company YAPILAN YORUMLAR