Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Jalopy

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Lastik değiştirme, yakıt yanma, karbüratör AVI, çamur takırdar arazi, gece boyunca bul kilometrelerce ve gündüz, yağmur ve parlaklık. Bu prosedür Sür dünyada üretilen her şeye adapte atabilir.

Yükseltme, korumak ve Laika 601 Deluxe motorlu araç bakımı. Lastiklerinizi, bagajında motor ve alanı bile durumu Devlet her şeye dikkat et. Scrappy küçük araba her yönüyle onarım ve değişen dünya ile başa çıkmak için benzersiz yükseltmeleri yükleyin. Kargo ağırlığı karbüratör durumu her şeyi araban açık yolda nasıl gerçekleştireceğini belirler.

Kapitalizmin yükselişi ekonomik bir muamma getiriyor. Hurda yatırım küçük bir dönüş yapmak için, ya da sınır devriyeleri gözlerinin altında oldukça büyük bir kar yapmak için açık bir yol ve kaçakçılık kaçak bir baron olmak için atma.

Geliştirici Greg Pryjmachuk 2009 ile 2014 yılları arasında Formula 1 Serisi üzerinde çalıştı. Geç 2014 yılında, Greg kurgusal Laika 601 Lüks otomobil sunan bu yeni sürüş simülasyon üzerinde çalışmaya başladı; Doğu Alman “Trabbie” anımsatan, bu unutulmaz yolculuğa devam etmek için çok fazla sevgi ve bakıma ihtiyacı olacak.

Excalibur Diğer Başlıklar

https://store.steampowered.com/app/605740/Flashing_Lights__Police_Fire_EMS/

Jalopy Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64bit)
  • İşlemci: Intel Core i3 2GHz or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Dedicated graphics card with 1GB memory
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Jalopy YAPILAN YORUMLAR