Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

JumpStream

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Gece kazançlı bir iş üzerinde oyun bir aktör olarak düştü. Birçokları için, şehirdeki tek konser Chiptunes, harap bir Opera Evi, tek Yön “olarak bilinen gizemli bir figür tarafından yönetiliyor. Dört Sikke saat kamera ve gerçek zamanlı olarak izleyici tarafından inşa seviyeleri ile çalıştırın, eğer şanslıysan. Eğer seyirci kötü bir ruh halinde ise, tüm sivri, canavarlar ve tuzaklar. Sana mağaza raflarında bir feryat var, ama ne?

JumpStream gerçek zamanlı bir kitle tarafından inşa edilmiş, Etkileşimli Mikser kullanarak rekabetçi bir platform. Hedef kitleniz ile en hızlı sürede zorlukları tamamlamak için acil bir yol oluşturmak için çalışmaktır. Fayans yerleştirildiği seyirci tarafından kontrol edildiğinden, zafer için kullanmak sonsuz stratejileri ve yolları vardır.

Şamandıra, Çift Atlama, ve yedi benzersiz oynanabilir karakter kullanarak zorluklar onlarca yolumuzu bulur. Zaten Mikserin popüler olursan, adam flamalar karşı başa baş palavra hakları için rekabet, ve değilse, arkadaşlarını al ve en iyi skoru kimin görmek. Her ay, yeni bir bağış Turnuva açar. Giriş ücreti koymak, ekibinizi seçin ve para ödülü için yarışacak.

-Hızlı Koşucu? Bir hiç adapte ederek en hızlı zamanı sonrası oyun alanı değişiyor!

-Çeşitli Flama? Deneyin ve zorluklar tamamlamanızı durdurmak için toplumun tüm çabalarına hayatta!

-Acil Oyun? Mix ve MAÇ Aletler, tuzaklar ve yenilikçi stratejileri bir meydan okuma tamamlamak için en hızlı yolu bulmak için.[/list]

Atlamak için hazır mısınız? İlk Bandrol + Seyirci takıma dinamik bir dünya ile toplum ile ortak ve yarış oyunu!

JumpStream Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3 (3.4 GHz) or AMD A8-7600 (3.1 GHz)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6850 / NVIDIA GeForce 650 / Intel Iris Pro 5200
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Mixer Account required for Audience Play

JumpStream YAPILAN YORUMLAR