Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kingdom Two Crowns

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Ödüllü Kingdom serisinde oyuncular krallığını sıfırdan kurmaya çalışan hükümdar rolünü üstleniyordu. Dünyanın dört bir yanından yüz binlerce oyuncu keşfe çıkıp sadık yurttaşlar topluyor ve bitmek bilmeyen Haris tehdidine karşı gece topraklarını savunuyordu. Üstelik tüm bunları tek başına yapmak zorundalardı, zira Krallık‘da hiçbir şey uzun sürmez, ta ki bu oyuna dek…

Meşhur serinin yeni oyunu Kingdom İki Kron, zorlu mikro strateji deneyimi üzerine kuruludur. Yepyeni hikaye modunda hükümdarların, Harisleri tamamen mağlup etmenin yolunu bulana dek krallığını ayakta tutması gerekiyor. Yeni birlik türleri için asker toplayıp ileri teknolojiler geliştirerek savunmanızı güçlendirin. Derinlerde saklı sırları açığa çıkarmak ve farklı binek hayvanları bulmak için yeni topraklarda keşfe çıkın. Hikâyede ilerlerken krallığınızı baştan sona yeniden ziyaret edip canlandırın.

Krallığınıza tek başınıza hükmetmek zorunda değilsiniz! Tamamen Krallık İki Kron‘a özgü yeni iki kişilik oyun deneyimi sayesinde hükümdarlar artık klasik tek kişilik deneyimi seçmek yerine bir arkadaşının yardımını isteyebiliyor. Bu sayede oyunu arkadaşınızla birlikte yerel ağ üzerinden veya çevrimiçi şekilde oynayabilir ve iki kişilik modda istediğiniz anda giriş-çıkış yapabilirsiniz.

İster ilk kez hüküm sürüyor isterse serinin eski takipçilerinden olun; zorlu bir mücadele arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ey şanlı hükümdarlar, cesaret sizinle olsun! Nihayetinde, bir hükümdarın nesi var, iki hükümdarın sesi var!

Güncellemelerle Gelen Yeni Topraklar

Krallık İki Kron, sürüm sonrası gelen güncellemelerle sizi dünyanın dört bir yanındaki egzotik topraklarda mücadeleye çağırıyor. 1 Sürümün. gününde su oyuncular feodal Japonya da manzaralarından, mimarisinden ve kültüründen ilham alan topraklarda yolculuğa çıkabilir. Ulu Şogun veya Onna-bugeisha rolüne soyunun, ninjaların desteğini çıkış biçimi, mitolojik Kirin’in üstünde ‘ mücadeleye katılarak askerlerinize önderlik edin ve balta girmemiş bambu ormanlarında saklanan Harisle yüzleşirken yeni stratejiler geliştirin.

Krallık İki Kron’ta keşif, araştırma ve strateji heyecanını canlı tutmaya kararlıyız. Bunun için onu biri farklı tarz ve özelliklere sahip temalı toprakları oyuna dahil etmeye devam edeceğiz. Bu topraklar gözünüze hoş gelmekle kalmayacak aynı zamanda yeni hükümdarlık stratejileri geliştirmenizi sağlayacak.

Önemli Özellikler:

YEPYENİ HİKAYE MODU: Kingdom I başarıya ulaştıran klasik mikro stratejinin üzerine kurulu bu oyunda çok aşamalı hikaye modu bulunuyor. Böylece hükümdarlar, Harislerin saldırısını sonsuza dek durdurmak için uzun ömürlü krallıklar kurabiliyor.
HEPSİNE HÜKMEDECEK İKİ HÜKÜMDAR: Krallık kurma mücadelesini tek başınıza vermek zorunda değilsiniz! İstediğiniz anda girip çıkabileceğiniz ve yerel ağ üzerinden ya da çevrimiçi şekilde oynayabileceğiniz iki kişilik modda arkadaşınızla strateji kurarak krallığı birlikte savunun.
YENİ ÖZELLİKLER, YENİ STRATEJİLER: Teknoloji yükseltmelerinden birlik türlerine, sırlardan düşmanlara kadar birçok yeni özellik getirildi. Artık, krallıklarının büyüdüğünü Akdeniz’i görmek isteyen hükümdarlar akıllıca bir plan yapmalı.

Kingdom Two Crowns Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel 4th Gen Dual Core 2.0Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvida GTX Series 8
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: The game can likely run on lower rated hardware, but we can’t guarantee the performance or provide support.
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel 7th Gen
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX Series 10
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: This recommended is based on what many of us tested the game on while in development. We’re confident it supports a smooth experience.

Kingdom Two Crowns YAPILAN YORUMLAR