Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kingdoms and Castles

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Krallıklar ve Kaleler küçük bir köy arasında yayılan bir şehir için bir krallık büyüyen ve heybetli Kalesi ile ilgili bir oyundur.

Krallığını yaşayan ve tehlikeli bir dünyada hayatta kalmak gerekir. Viking raiders, köylüler ile birlikte? Ya da durdu, oklar dolu, kale kapılarında? Tahıl ambarı, insanlarını açlıktan kışın ölüyor, ya da hayvan teslim edebiliyoruz ejderha bir meşale mu? Krallığını başarısı sadece bir şehir ve kale planlayıcısı olarak beceri bağlıdır.

Stratejik köylü senin mutluluğunu arttırmak için ve yeni sakinleri çekmek için şehir düzeni. Kale finanse etmek için yeterli onları vergi. Emin olun, köylülerin kışın beslenir ve veba iyileşti. Umutsuzluk ve tavernalar, onları mutlu etmek için onları tutmak için kilise inşa etmek. Eğer kare bir şehir inşa ettik festivaller atmak. Ahşap, kale kurmak için taş ocakları kurmak, toplamak ve verimli bir şekilde yani sizin kasaba büyümek ve gelişmek arazi çiftlik ağaç kesiciler gönderin.

Tasfiye ediyorsunuz yeni topraklar işgal viking riski vardır. Bu raiders kaçırmak ve köylüleri öldürmek, kaynakları çalmak ve yere şehir yakmak isteyin. Kaleler her yere konulabilir hangi bloklar kullanılarak inşa edildiği güçlü bir kale inşa sistemi kullanın. Kule ve duvarları dinamik olarak bir araya toplamak ve bunları düzenlemek nasıl göre oluşturulur. Okçu kuleleri ve diğer silah mevzisi daha yüksek Kulesi kendi yelpazesi var. En iyi krallığını korumak için farklı düzenleri deneyin ve Kral veya kraliçe olarak senin yüceliğini ifade eder.

Ve her yer çok güzel dinamik bir dünyada yaz kış stilize usul bulut sistemi ve mevsim döngüsü ile gerçekleşir. Gerçekçi ağaç büyüme algoritması ormanları taklit eder. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, ahşap kesiciler kesin veya sorumlu ormanları yönetebilirsiniz.

Krallıklar ve Kaleler yayınlanacak ilk İncir finanse edilen oyun. Hedefi 725% ile başarılı ve kalabalık finansman kampanyası 1400 destekçileri tarafından desteklendi. Hem rehin oyun destekçileri ve İncir kampanyası sırasında yatırım.

Kingdoms and Castles Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 2.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 2.5GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 260 256mb or ATI Radeon HD 5670 256mb or Intel HD Graphics 4600
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-3470, 2.7GHz or AMD FX-6300, 3.2Ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVIDIA GeForce GTX 660, 1gb or AMD Radeon HD 7870, 1gb
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Kingdoms and Castles YAPILAN YORUMLAR