Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kings

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (PUAN VER)
Loading...


Kings multiplayer Ortaçağ bir hayatta kalma oyunu. Mevcut römork sadece dahil edilecek çok kısa bir anlık gösterdiğine dikkat edin lütfen. Hala geliştirme aşamasındadır!

Sunucular

Her sunucu 100 oyuncu kapasitesine sahip olması hedefleniyor. Çoğu sunucu lag en aza indirmek ve oyuncu deneyimini artırmak ping sınırı var.

İşçiliği İstasyonları

Krallar içinde işçiliği istasyonları farklı olacak. Bu dökümcü şunlardır:, tezgah, örs ve daha forge! Bu her oyuncu bu istasyonları inşa etmek için gelişmiş dünyanın içinde olmak için daha fazla teknolojik olarak belirli bir kullanım var.

Bina Sistemi

Bina sistemi blok yapı sistemidir. Bu üsleri üzerinde oyuncu maksimum esneklik sağlar. Küçük bir ev ya da büyük bir kale oluşturmak için seçebilirsiniz. Seçim sizin.

Kuşatma Sistemi

Bu kuşatma sistemi tamamen sürükleyici bir deneyim sağlar. Bu mancınık ve mancınık gibi silahlar ile daha güçlü olan düşmanlarınıza gösterebilirsiniz.

Kral Sistemi

Bu Kral sistemi oyuncular sunucu üzerinde hakimiyet sağlar. Dünyada yerleştirilen birden çok thrones olacak, ve her Kral bir harita üzerinde belirli bir bölgede egemen olmak mümkün olacak. Her Kral, belirli bir alan üzerinde bir vergi yerleştirebilir, ve oyuncular Kral desteklemek için seçebilirsiniz.

Dövüş Sistemi

Dövüş sistemi Kralların önemli bir nokta olacak. Rakip oyuncu karşı farklı hareket yapmak mümkün olacak, ve oyuncu daha fazla beceri kazanır.

Klan Sistemi

Klan sistemi de oyuncuların katılmak için izin verir. Klan sistemi yani birisi yapılamaz lonca ihanet etmeye çalışırsa farklı seviyeleri var.

Hack Önleme

Bu herhangi bir çok oyunculu oyun önemli bir parçasıdır. Önleme hack hakkında daha fazla bilgi Erken Erişim sürümünden önce paylaşılacaktır.

Kings Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: TBA
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: At least 2GB of dedicated graphics
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: May work on systems with lower specifications.
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Kings YAPILAN YORUMLAR